פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

Little By Little - Kanashimi Wo Yasashisa Ni Empty Little By Little - Kanashimi Wo Yasashisa Ni

2013-03-13, 17:55
שלום כולם ^^ אז לא תזגמתי כבר הרבה זמן עקב העומס הרב ועוד מעט המתכונות והבגרויות למרות שחלק כבר עשיתי(רק את הבגרות בעל פה באנגלית זאת אומרת חח) ולא יהיה זמן לכלום בכלל חחחח. אז זהו שיר הפתיחה השלישי של נארוטו, אחד מהשירים שהתחברתי אליהם ביותר, מאוד מוצא חן בעייני 3: סימני הפיסוק נועדו אך ורק על מנת להקל עליכם ולסייע בשירת השיר כראוי. על טעויות, הערות, הארות ואו מקום לשיפור תמיד אשמח לדעת Smile

סרטון ^^ :
http://m.youtube.com/watch?v=EqkIKC2zK6M

לשנות כל עצבות בעולם לטוב לב
את יחודך לכוח מלבלב
מותר את הדרך שלך לאבד אז בוא נתחיל לזו~ז
שוב ושוב

האם אתה כה אוהב שמשבחים אותך~
כשאתה עונה על הציפיות של כולם

האם לא תנדוף מהחיוך שלך צביעו~ת
גם אם את אישיותך האמיתית תסתיר

כשא~ת ההתחלה~ רק, חל~מתי ואז קמתי
אני~ את ההמשך אז אמשיך, רק ב-כו-חות עצ-מי

הדבר החשוב ביותר בשבילך
יהיה נטול כל צבע וצורה
גם אם אותו תאבד או תמצא, אף פעם לא תדע~

לשנות כל עצבות בעולם לטוב לב
את יחודך לכוח מלבלב
מותר את הדרך שלך לאבד אז בוא נתחיל לזו~ז
שוב ושוב
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

Little By Little - Kanashimi Wo Yasashisa Ni Empty Re: Little By Little - Kanashimi Wo Yasashisa Ni

2013-03-13, 20:16
ממש מצחיק. היום בבוקר חשבתי איך להתחיל לתרגם את זה... כשעברתי עם האוטובוס ליד הירידה לכיוון רמות רמז/נווה שאנן. יצא לי משהו כזה:

"אז רק הפוך לטוב לב את העצב שלך
ולעוצמה הפוך את ייחודך
גם אם אבדת, זה לא נורא
המשך בדרכך
מחדש"

יצא לך טוב, קצת קשה להבין מה הולך עם הבית (אבל אני מבין אותך, גם קצת קשה להבין מה הולך עם הבית במקור), אבל בסך הכל זה די נהדר. תמשיך ככה! Very Happy
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

Little By Little - Kanashimi Wo Yasashisa Ni Empty Re: Little By Little - Kanashimi Wo Yasashisa Ni

2013-03-13, 20:35
TheGeeTee1 כתב:ממש מצחיק. היום בבוקר חשבתי איך להתחיל לתרגם את זה... כשעברתי עם האוטובוס ליד הירידה לכיוון רמות רמז/נווה שאנן. יצא לי משהו כזה:

"אז רק הפוך לטוב לב את העצב שלך
ולעוצמה הפוך את ייחודך
גם אם אבדת, זה לא נורא
המשך בדרכך
מחדש"

יצא לך טוב, קצת קשה להבין מה הולך עם הבית (אבל אני מבין אותך, גם קצת קשה להבין מה הולך עם הבית במקור), אבל בסך הכל זה די נהדר. תמשיך ככה! Very Happy

אני עדיין מנסה לחשוב אם הגעת מחורב או ממרכז דניה, כי גם עם 28 ו123 אפשר לרדת מחורב וגם עם 36 ו141 אפשר לרדת מהאוניברסיטה.

אהבתי גם את הגרסא שלך ^^ ככה אני יודע שהתזגום טוב כי מועברת כמעט אותה משמעות על ידי שני מתזגמים שונים ^^
יותר חירפן אותי האמת הקטע של ה"שוב ושוב״, כי רציתי ״עוד פעם״, אבל המלעל והמלרע הופכים את זה לפעימות לב ולא לפעם נוספת חחחח אבל כן, היא שרה שם מהר, אי אפשר ממש להבחין אם יש טעויות מלעל ומלרע בכלל חחחח

תודה רבה רבה Smile
YoyoMeow
YoyoMeow
Male מספר הודעות : 77

2013-03-13, 21:22
אאאה השיר הזההההה ;w; כה נוסטלגי
אני ממש אוהב את התזגום הזה *ם*
וזה יכול להיות גם "רק עוד פעם"~ זה נשמע קצת כזה PAM אבל זה לפחות מסתדר עם המלעמה והמלרעמאוד האלה יימח שמם 8D
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2013-03-13, 21:27
YoyoMeow כתב:אאאה השיר הזההההה ;w; כה נוסטלגי
וזה יכול להיות גם "רק עוד פעם"~ זה נשמע קצת כזה PAM אבל זה לפחות מסתדר עם המלעמה והמלרעמאוד האלה יימח שמם 8D
אבל כמות ההברות לא תהיה נכונה Wink
תודה רבה Smile
YoyoMeow
YoyoMeow
Male מספר הודעות : 77

2013-03-13, 21:32
Shaked כתב:
YoyoMeow כתב:אאאה השיר הזההההה ;w; כה נוסטלגי
אבל כמות ההברות לא תהיה נכונה Wink
תודה רבה Smile
התכוונתי mou=rak i=od ikai=pam XD
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2013-03-13, 21:40
חחחח זה נשמע הזוי לאללה xD אסור לוותר על אות במילה חחחח
חזרה למעלה