פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P  Empty Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P

2012-12-20, 01:28
***אזהרת טריגר: אובדנות***
אהההההההההההה........... אז בכלל חיפשתי שירים על דילמות קיפוד.. ואיכשהו זה היה בצד וחשבתי "ווא, איזה שם, מה זה השיר הערסי הזה?!" והחלטתי לבדוק
..
ואז הוא פשוט תיזגם את עצמו!  Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P  3956537851
סתם, אז מסתבר שהשיר הזה הוא לא על פרחח עצבני, אלא על בחורה שנמאס לה לנסות לעודד בן אדם שממש ממש נוח לו בעולם השחור והדכאוני שלו.
מאמינה שכל אחד נתקל בסיטואציה שבה הוא מנסה לעודד חבר טוב ופשוט לא מצליח לא משנה מה.. לפעמים כדי להצליח לקום צריך לתת גם את הדחיפה הזאת מבפנים!
בקיצור, שיר עם קצב מגניב, הרבה תסכול ואפילו מוסר השכל בסוף. פאןפאן~! Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P  3246998364

במין יום ראשון חמים זוהר וכה שמשי,
רגע של סיפוק והתעלות עצ-מית
מרגישה שמשהו שגוי אבל אתה,
מחייך כאילו כלום ו-RARIPAPA

מתבודד בשקט, במקום למצוא מילים
כולם כה נהנים להיות מדו-כ-אים
נמאס להעמיד פנים שלי זה משנה
אז, אם, רק תר-צה-

"בא לך למות"? לך ותתפגר כבר
לאף אחד לא משנה אם תיעלם לבטח
היה לי די ממך אז לך ותתפגר כבר

שוב אתה אומר לי שאני לא מבינה
אם תמשיך לא לשתף כיצד בכלל אדע?
"עזבי אותי בשקט" או "הניחי לי למות"
"בא לך להיות לבד"? הרי זו בטח שטות

מנתח כל קשקוש שלידך אומרים
שונא את עצמך בגלל צרות של אחרים
שוב בוכה ברעש וחותך את הורידים
די-כבר-עם-ה-ביר-בו-רים!

אף אחד כבר לא יבחין אם תיעלם לבטח
החיים שלך דפוקים אז לך ותתפגר כבר

"בא לך למות"? אוי אתה נושם עוד
אם אתה רוצה למות אז מה אתה עושה פה?
אם כל כך בא לך אז לך ותתפגר כבר

לא אוהב לחיות אבל ממוות מפחד
לא יודע מה אתה בכלל רו-צה
אל תשאל אותי שוב מה עליך לעשות
ת-ע-שה טו-בה ו-שתוק!

(לחיות או להתפגר? עכ-שיו ב-קול!)

לאף אחד לא משנה אם תיעלם לבטח
אם כל כך בא לך אז לך ותתפגר כבר

"בא לך למות"? אוי אתה נושם עוד
מוות או חיים מספיק לר-קוד על שתי חתונות
אם אינך רוצה למות אז חייה כפי יכולתך!

קום ואל תיכ-נע

"בא לך למות"?
"בא לך למות"?
"בא לך למות"?
האם בא לך למות? א~ה~

אם אינך רוצה למות אז חייה כפי יכולתך!

נערך לאחרונה על-ידי PenguinMusume בתאריך 2018-12-12, 17:28, סך-הכל נערך 9 פעמים (Reason for editing : ..בא לכם למות?)
SpongeFrenzy
SpongeFrenzy
Female מספר הודעות : 397

Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P  Empty Re: Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P

2012-12-20, 02:24
XDDDDDDDDD
וואו, יצא ממש מעולה! ומשעשע
המילים ממש זורמות וטבעיות כאלה (ז''א, זה ממש לא נשמע מאולץ, כמו שלי קרה עם האלפק XD)
אני מכירה כמה שצריך לשלוח להם את זה. 3:
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P  Empty Re: Shinitagari? (you wanna die?) - Nashimoto-P

2012-12-20, 08:41
וואו. כל כך נכון. כל כך פאקינג נכון.
אני הולך *עכשיו* לשלוח את השיר הזה לכל מיני אנשים שאני מכיר.

(וזה מעולה, כן?)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2012-12-20, 08:51
האמת שגם אני רציתי לתזגם את זה, ובמילים המדוייקות שלי היו "בא לך למות? לך ותתפגר כבר" XDD
אני אוהבת את השיר הזה, גם בגלל הקצב וגם בגללה מסר הנחמד של "תפסיק להתבכיין. אם אתה לא רוצה למות, תבבין שאלו החיים וצריך להתאמץ קצת". אני חושבת שכל אחד יכול להתחבר לזה בין אם הוא חווה רגשות כאלה בעצמו או שיש מסביבו אחרים שהם ככה. ובכללי זה שיר כיפי ומגניב XP

אז... תזגום נהדר, גל! פה ושם היו לי מקומות שהרגשתי שחסרות הברות, אבל אני מניחה שזה בא על חשבון הנוחות של לשיר את המשפט וכל עוד זה זורם ונשמע טוב בעברית זה בסדר גמור מבחינתי Smile
תזגום ממש ממש מוצלח שלך, פינגושית~
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster

2012-12-20, 10:44
ספונג'ית וגיאצ'י - תודה! ♥️ זה תוצר שיעמום של אמצע הלילה אז חששתי להתעורר ולגלות שזה לא מתאים בעליל בשום צורה ושסתם הייתי לא מפוקסת, אז ממש שמחתי לשמוע.

~WingsOfLightLegend~ כתב:האמת שגם אני רציתי לתזגם את זה, ובמילים המדוייקות שלי היו "בא לך למות? לך ותתפגר כבר" XDD
אני אוהבת את השיר הזה, גם בגלל הקצב וגם בגללה מסר הנחמד של "תפסיק להתבכיין. אם אתה לא רוצה למות, תבבין שאלו החיים וצריך להתאמץ קצת". אני חושבת שכל אחד יכול להתחבר לזה בין אם הוא חווה רגשות כאלה בעצמו או שיש מסביבו אחרים שהם ככה. ובכללי זה שיר כיפי ומגניב XP

אז... תזגום נהדר, גל! פה ושם היו לי מקומות שהרגשתי שחסרות הברות, אבל אני מניחה שזה בא על חשבון הנוחות של לשיר את המשפט וכל עוד זה זורם ונשמע טוב בעברית זה בסדר גמור מבחינתי Smile
תזגום ממש ממש מוצלח שלך, פינגושית~

ווינגושונת!! תודה תודה תודה ♥️ איזה אדיר שחשבת על זה גם XDD האמת שזו הייתה השורה הראשונה שעלתה לי בעברית באמת ובגללה אמרתי "היייי.... אולי אפשר לתרגם גם את השאר!"
את צודקת שיש פעמים ששיחקתי עם ההברות, שרתי את זה (עד כמה שאפשר לשיר במצבי, וזה לא הרבה, אז בעיקר בלב) מלא מלא פעמים כל כמה שורות כדי לבדוק שזה זורם וכשהרגשתי שיש יותר מדי עיצורים וזה לא נעים כל כך לשמוע אז הפחתתי קצת. גם כדי שיהיה מקום לנשום מפעם לפעם, למרות שלאספקט הזה לא התייחסתי יותר מדי (אוויר זה אוברייטד!!). היה גם מקום שהוספתי הברה פשוט כי זה התאים לי למשפט.. אני מאמינה שזה עבד בסופו של דבר, אם יהיו סיבוכי קצב ומישהו ירצה לשיר את זה (על מי אני עובדת ;_; )אני אוכל להתחשב קצת איפה שצריך
ושוב- תודה! ♥️ תמיד כיף לראות את התגובות שלך X33
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster

2013-01-25, 14:04
סתם לעדכן אתכם שאחת הבחורות הכי מוכשרות בעולם הזה זיכתה אותי בקאבר מושלם ויפהפה לתזגום הזה ואני אוהבת אותה ברמות שפשוט קשה לי לתאר
http://ge.tt/165IaCW/v/0
סאקי, את מדהימה ♥
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2013-01-27, 21:03
XD
זה אדיר, פינגי!
אהבתי את הקטילה שבשיר וגם את העידוד הזה בסוף. ^^

הקאבר של סאקי אדיר. *-*
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster

2013-01-28, 00:07
ספיר!! ♥ תודה רבה רבה! ^O^ השיר הזה ממש מבדר, אבל לאט לאט יוצאים ממנו גם עם תחושה טובה על הלב

וסאקי מדהימה שאין דברים כאלה *O*
חזרה למעלה