פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

Yuki Kajiura - Song of Storm & Fire Empty Yuki Kajiura - Song of Storm & Fire

2012-07-01, 15:44
שלום כולם D:
והפעם, תזגום מהאנימה האהובה עליי ביותר, טסובאסה כרוניקל D:
אם לא שמעתם אף פעם את השיר, אתם מפסידים! אז רוצו ולחצו על הקישור כאן:
https://www.youtube.com/watch?v=MX605mM-f74
הובכן, פרשתי את השיר כדו שיח בין סיוראן לסאקורה, לכן לפעמים שרים בלשון זכר ולפעמים בלשון נקבה.
ווניגי, אני מאתגר אותך לשיר את זה, כי זה נורא נורא קשה, את יכולה לראות בביצוע הקלוקל שלי ואת תביני את כוונתי P: (כשאהיה לי מוזה לבצע אותו כמובן, לכן אל תנסו אפילו להבין את הקצב, אולי תצליחו, אולי לא 3: )
הכתב בגדול על מנת שתראו את הניקוד כמובן 3:

החיוך שלךָ כה עגמומי

כל כך ענוֹג, כל כך מתוק
כל כך עדין וגם כל כך שברירי

איני יכול - לתאר את זה,
יפה מידי מכדי לתאר במילים

ממתין בנאמנות ומחייך כה ברכות
ומחכה בסבלנות בשקט מבקש

ומחכה בסבלנות בשקט

החיוך שלךָ כה עגמומי
מחייך בתוך הערפל
רואַה את הפרצוף ומבקשת,
משאלה שלא, ניתן ל-הגשים

הפרצוף שכה ענוֹג
מחייך בתוך הערפל
רואֵה את הפרצוף ומבקש,
משאלה שלא, ניתן להגשים

ומחכה בסבלנות

מבקש....
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Yuki Kajiura - Song of Storm & Fire Empty Re: Yuki Kajiura - Song of Storm & Fire

2012-07-01, 16:02
אני אוהבת את היצירה הזאת כל כך *_*
האמת שבעצמי חשבתי לכתוב לה מילים, אבל מילים משלי... כי הרי זו שפה מפוברקת של יוקי ולא משהו אמיתי,אז אין לזה ממש פירוש Smile אני מניחה שתרגמו את זה כשילוב של יפנית וכל מיני שפות לטיניות..

בכל מקרה, לתזגום!
המילים מאוד יפות, אבל לא ממש הסתדרתי עם הקצב :\ שוב, או שיש כאן סטייה מהקצב וממספר ההברות או שההגיה לא מדוייקת..
ולגבי לשיר... שקד היקר, אתה מעריך אותי יתר על המידה XD אני הזמרת הכי גרועה בפורום הזה, ואם אני אשיר שיר כזה אני ארצח אותו XDDD ניסיתי פעם לשיר את ליליום, למשל, ולמרות שזה לא כאב לי בגרון עד כדי כך זה היה פשוט משהוש מוטב לגנוז >< אז תודה על הערכה, אבל אני לא מסוגלת לעשות את זה ליוקי ;-;
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

Yuki Kajiura - Song of Storm & Fire Empty Re: Yuki Kajiura - Song of Storm & Fire

2012-07-02, 20:43
תזגמום מאוד יפה, שקד.
אהבתי את הרעיון של הגו שיח בין השניים.
היה לי קצת קשה לעקוב אחרי הקצב מדי פעם. אולי בגלל הבדל במספר ההברות... :/
המילים מאוד יפות, ולכן ההארה הבאה שלי: אני ממליצה לך לשנות מהמילה "פרצוף" למילה "פנים". ל"פרצוף" יש לרוב קונוטציה יותר שלילית או לחליפין, המילה "פנים" נשמעת כמו משלב יותר גבוה. כך זה ישתלב יותר טוב במילים היפות שכבר כתבת. ^_^

ואגב, לא נראה לי שאמרתי לך "ברוך הבא, אז... למרות העיתוי המאוחר:
ברוך הבא~ Very Happy
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

2012-07-05, 00:17
~WingsOfLightLegend~ כתב:אני אוהבת את היצירה הזאת כל כך *_*
האמת שבעצמי חשבתי לכתוב לה מילים, אבל מילים משלי... כי הרי זו שפה מפוברקת של יוקי ולא משהו אמיתי,אז אין לזה ממש פירוש Smile אני מניחה שתרגמו את זה כשילוב של יפנית וכל מיני שפות לטיניות..

בכל מקרה, לתזגום!
המילים מאוד יפות, אבל לא ממש הסתדרתי עם הקצב :\ שוב, או שיש כאן סטייה מהקצב וממספר ההברות או שההגיה לא מדוייקת..
ולגבי לשיר... שקד היקר, אתה מעריך אותי יתר על המידה XD אני הזמרת הכי גרועה בפורום הזה, ואם אני אשיר שיר כזה אני ארצח אותו XDDD ניסיתי פעם לשיר את ליליום, למשל, ולמרות שזה לא כאב לי בגרון עד כדי כך זה היה פשוט משהוש מוטב לגנוז >< אז תודה על הערכה, אבל אני לא מסוגלת לעשות את זה ליוקי ;-;

הקצב הוא סודי ביותר ויבינו אותו רק אם תהיה לי מוזה וגם קול לשיר אותו P:
וווינגי שלי, אם אני לא אעריך אותך, אז מי כן? סתם P: אם מתאמנים אז משתפרים, זה ידוע 3: ויוקי תסלח לך, אני בטוח 100%
ותודה רבה ^_^

TheSapphireDragon כתב:תזגמום מאוד יפה, שקד.
המילים מאוד יפות, ולכן ההארה הבאה שלי: אני ממליצה לך לשנות מהמילה "פרצוף" למילה "פנים". ל"פרצוף" יש לרוב קונוטציה יותר שלילית או לחליפין, המילה "פנים" נשמעת כמו משלב יותר גבוה. כך זה ישתלב יותר טוב במילים היפות שכבר כתבת. ^_^

ברוך הבא~ Very Happy
תאמממת להגיד לך אני רציני התלבטתי בין פנים לפרצוף אבל איכשהוא פרצוף הסתדר לי יותר טוב בקצב, אבל אם זה קריטי אז אני אשנה לפנים, ותודה רבה לך 3:

ותודה על "הברוך הבא" XD שלום שלום! D:
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2012-07-05, 07:19
Shaked כתב:
~WingsOfLightLegend~ כתב:אני אוהבת את היצירה הזאת כל כך *_*

בכל מקרה, לתזגום!

הקצב הוא סודי ביותר ויבינו אותו רק אם תהיה לי מוזה וגם קול לשיר אותו P:
וווינגי שלי, אם אני לא אעריך אותך, אז מי כן? סתם P: אם מתאמנים אז משתפרים, זה ידוע 3: ויוקי תסלח לך, אני בטוח 100%
ותודה רבה ^_^

שקדוש~~
אם ככה אני מחכה בקוצר רוח לשמוע ^_^
וואההה תודה רבהההה ~חיבוק~ 3:
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2012-07-05, 12:39
Shaked כתב:
TheSapphireDragon כתב:תזגמום מאוד יפה, שקד.

ברוך הבא~ Very Happy
תאמממת להגיד לך אני רציני התלבטתי בין פנים לפרצוף אבל איכשהוא פרצוף הסתדר לי יותר טוב בקצב, אבל אם זה קריטי אז אני אשנה לפנים, ותודה רבה לך 3:

ותודה על "הברוך הבא" XD שלום שלום! D:
אין בעיה~ Very Happy
אני הצעתי לך מש שנראה לי יותר מתאים, אבל השינוי הוא לבחירתך. Smile
חזרה למעלה