פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

SHINee - Stranger Empty SHINee - Stranger

2012-06-29, 15:27
עוד שיר קוראני. הפעם של SHINee. גם אותם אני מכירה דרך אחותי (רק שיהיה ברור, כל שיר קוראני ש(כנראה)אשלח לכאן בעתיד - הגעתי אליו דרך אחותי. Smile ). לכולם שם יש קולות מאוד יפים, אז שווה להקשיב.
אני מאוד אוהבת את השיר הזה. המילים שלו יפות והרגש העז שהן מביעות הצליח לגעת לי בלב. לא יודעת... זה כנראה העומק, או העוצמה שלהן... ¬///¬
כמובן, כמו בכל שיר קוראני (שיצא לי לשמוע) יש כאן קטע ראפ. קטע ראפ קשה, מהיר וחסר אחידות בקצב. ><" אז ביומיים האחרונים די סבלתי... (תודה רבה, מינהו... ...... 3> ^^" ) לא הייתה לי אפשרות להיות מדויקת עם ההברות, אבל אני מקווה בכל זאת שתצליחו להבין את הקצב...
תהנו~

קישור: https://www.youtube.com/watch?v=2um20eDzg1Y

גרסת כיסוי של פינגי: https://tizgum.forumisrael.net/t727-topic#4371

מקפים, פסיקים וכל מה שבניהם נועדו להקל על הבנת הקצב! ^_^

------------

זרה / שיין-אי

את עם פנייך הלא מוכרות,
את כל חיי את לקחת בשניות,
ברגע השתניתי את שינית כך את הכל,
הו להלהלהלהלהלה להלהלהלה

גם אם במוחי, מסתבכות, רועדות המחשבו~ת
רק אור א-חד עובר, דרך הסדקים והוא רק א~ת

בעבור מי אני חי? אנה מועדות פניי?
השליטה הזו הינה ברורה וגם מוחל-טת,
אם את מבינה, אותי לי זה מספיק,
רק אותך רציתי כמו מ-שו-גע כי

מחשבותי עוסקות אך ורק בך,
בלי סוף חשבתי עדיין זה כך,
אני אגן עלייך עד הסוף את עוד תראי,
הו להלהלהלהלהלה להלהלהלה

קר בתוך ראשי, ולכן, בלבי עולה החו~ם
הסוף כבר נקבע ממש, כמו עוד גלגל במנגנו~ן

בעבור מי אני חי? אנה מועדות פניי?
השליטה הזו הינה ברורה וגם מוחל-טת,
אם את מבינה, אותי לי זה מספיק,
רק אותך רציתי כמו מ-שו-גע כי

הו להלהלהלהלהלה להלהלהלה

אור נ-דלק ושוב, אני משוטט, ברחוב חשוך כדי למצוא אותך,
אפלה זרה, בראשי נשארה~

את גבך רואה מחליק בטווח הראיה,
אין הבטחה לפעם הבאה,
דו-פרצופית אני כה מנסה
ל-הת-מ-קד בך חרף השנאה
שכמו רעל מחלחלת אל תוך נשמתי
תחושותיי הן שהובילו אותי עד א-לייך

את עם פנייך הלא מוכרות,
את כל חיי את לקחת בשניות,
ברגע השתניתי את שינית כך את הכל,
הו להלהלהלהלהלה להלהלהלה

הו להלהלהלהלהלה להלהלהלה

את, לי היית זרה, אך פנייך כבר אינן זרו~ת

------------

אתם מוזמנים להביע את דעתכם.
כל המעוניין להשתמש יותר ממוזמן לפנות אליי ולבקש ^_^

נערך לאחרונה על-ידי TheSapphireDragon בתאריך 2012-11-10, 17:44, סך-הכל נערך פעם אחת
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

SHINee - Stranger Empty Re: SHINee - Stranger

2012-06-29, 16:19
זהו? נטשת את זירת השונן-מגניב ועברת לקפופ?

סתם, נו. לא שכחתי את קור פרייד. למרות שהבטחתי להגיב עליו ועד עכשיו לא עשיתי את זה... טה-הה~
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

2012-06-29, 18:31
TheGeeTee1 כתב:זהו? נטשת את זירת השונן-מגניב ועברת לקפופ?

סתם, נו. לא שכחתי את קור פרייד. למרות שהבטחתי להגיב עליו ועד עכשיו לא עשיתי את זה... טה-הה~
אוקיי... זו לא התגובה שציפיתי לה.
בעצם, זו לא הייתה תגובה בכלל. אתה מתחיל לפתוח אצלי רצף של תגובות שלא מדברות על התזגום שלי? *זוקרת גבה*
לא "נטשתי" שום דבר. יש לי כמה סוגי מוסיקה אהובים, וקייפופ הוא אחד מהם. גם שם יש שירים מגניבים. מי אמר שקייפופ זה לא מגניב?
קיוויתי שיהיה לך משהו קצת יותר... יותר להגיד לי... באמת שהייתי מרוצה מהתזגום הזה...
בכל מקרה, אתה לא חייב להגיב לי, אתה יודע. אני לא אשנא אותך על זה Smile
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2012-06-29, 19:47
ספיר, אל תהרגי אותו, זהו גיא XP לרוב אם אין ל משהו מעניין להגיד או שזה שיר שהוא פחות מתחבר אליו הוא יבחר לא להגיב, כי אין לזה את אפקט המגניבות שיש לשאר התגובות שלו XP
גיא, אם מענים אותך, במה צריך להשתמש - קייפופ או שירי בנות דביקים ועצובים? (אני חושבת שמזרחית זו התשובה)

ספיר, את ראויה לסגידה. תזגום מדהים. המילים יפהפיות, קולחות, וזה לא משנה באיזה שפה זה בכלל, כי את מתזגמת מוכשרת . התרשמתי מאוד ^^
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

2012-06-29, 20:23
~WingsOfLightLegend~ כתב:ספיר, אל תהרגי אותו, זהו גיא XP לרוב אם אין ל משהו מעניין להגיד או שזה שיר שהוא פחות מתחבר אליו הוא יבחר לא להגיב, כי אין לזה את אפקט המגניבות שיש לשאר התגובות שלו XP
גיא, אם מענים אותך, במה צריך להשתמש - קייפופ או שירי בנות דביקים ועצובים? (אני חושבת שמזרחית זו התשובה)

ספיר, את ראויה לסגידה. תזגום מדהים. המילים יפהפיות, קולחות, וזה לא משנה באיזה שפה זה בכלל, כי את מתזגמת מוכשרת . התרשמתי מאוד ^^
אני לא אהרוג אותו, את לא צריכה לדאוג. Smile
כתבתי מתוך אכזבה, לא מתוך כעס.
אם הוא לא אהב, בסדר. אני לא שוללת דעות. Smile

תודה ווינגס! זו מחמאה אדירה כשזה בא ממך. ^///^
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

2012-06-29, 22:21
טוב, קודם כל סליחה. באמת יצאתי קצת מעפן. Sad
כן, תכלס, אני נוטה לדלג על קריאה של תזגומים שהם לא ממש הסגנון שלי (אני לא מאמין שיש פה מישהו חוץ מווינגי שלא עושה את זה, ואם כן, הם לא מגיבים בכל מקרה). אני גם לא קורא הרבה מהתזגומים של ווינגי, אבל היא יודעת שזה כי היא לרוב מתזגמת שירים שאני ממש לא מתחבר אליהם.
שתדעי שדווקא את כל התזגומים שלך קראתי, גם אם הם קייפופ.

ולעניין, אחרי ששמעתי את השיר וקראתי את התזגום:
אין הרבה מה לומר, הוא מעולה. כמו כל התזגומים שלך עד עכשיו. באמת.
הקטע של הראפ קצת בלבל אותי אבל אם את אומרת שהשקעת בו מחשבה, הוא בטוח מתאים כמעט לגמרי, ואם לא... נו, זה ראפ. אפשר להוסיף/להוריד הברות ואף אחד לא ישים לב. XD
קצת באסה שאת לא מתזגמת יותר, אבל עכשיו כשאת בחופש אין סיבה שזה לא יקרה, לא?

ושוב סליחה. באמת שכבר הייתי מעדיף אם היית אומרת שאת כועסת ולא מאוכזבת... Sad

ווינגי, לשאלתך: אם את רוצה לענות אותי את צריכה לשים מחרוזת שירי דיכאון על ריפיט. אני לא מתחבר לקייפופ ולא מתחבר לשירי-בחורות-שקטים-ונוגים, אבל שירי דיכאון אני שונא במלוא מובן השנאה.
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

2012-06-29, 23:19
TheGeeTee1 כתב:טוב, קודם כל סליחה. באמת יצאתי קצת מעפן. Sad
כן, תכלס, אני נוטה לדלג על קריאה של תזגומים שהם לא ממש הסגנון שלי (אני לא מאמין שיש פה מישהו חוץ מווינגי שלא עושה את זה, ואם כן, הם לא מגיבים בכל מקרה). אני גם לא קורא הרבה מהתזגומים של ווינגי, אבל היא יודעת שזה כי היא לרוב מתזגמת שירים שאני ממש לא מתחבר אליהם.
זה בסדר ^^
אני מבינה למה אתה מדלג על שירים שאתה לא מתחבר אליהם. אין כל כך מה לומר על תזגום לשיר שלא רוצים כל כך לשמוע...
האמת היא שאני כמעט תמיד עונה על תזגומים שאני קוראת. אני פשוט בקושי קוראת תזגומים.. ^^"
נחמד מאוד לדעת שקראת את כל התזגומים שלי. אני וכרת שאתה מגיב לי באופן קבוע. תודה על זה. ^_^

TheGeeTee1 כתב:ולעניין, אחרי ששמעתי את השיר וקראתי את התזגום:
הקטע של הראפ קצת בלבל אותי אבל אם את אומרת שהשקעת בו מחשבה, הוא בטוח מתאים כמעט לגמרי, ואם לא... נו, זה ראפ. אפשר להוסיף/להוריד הברות ואף אחד לא ישים לב. XD
לא היית חייב לקרוא את התזגום אם אתה לא אוהב אתהשיר, אבל תודה בכל זאת שהשקעת זמן. Smile
תודה על המחמאות! אני לא מבטיחה שאוכל לתזגם יותר, לצערי. עוד שבועיים אני מתגייסת. ><
וגם יש לי לסיים את הקטע שהתחלתי לממלכה...

גם התזגום הבא שלי הוא קייפופ, אז כבר עכשיו אני אומר לך שאתה לא חייב להגיב לי עליו. ^^
בכל מקרה, אני ממליצה לך לשמוע אותו ולראות אם הוא נשמע לך נחמד, כי זה שיר יפה ובעל מסר טוב. אני כבר יכולה להרגיע אותך ולומר שזה לא שיר אהבה ושהמוען פונה לכולם.

TheGeeTee1 כתב:ושוב סליחה. באמת שכבר הייתי מעדיף אם היית אומרת שאת כועסת ולא מאוכזבת... Sad
שוב, הכל בסדר. אני תמיד מוכנה לקבל דעות שונות. אתה לא חייב להגיב על תזגומי הקייפופ שלי אם אתה לא רוצה. בכל מקרה, אני (שוב) ממליצה לך לבדוק אם השיר נשמע לך נחמד. לך תדע, אולי הוא יפתיע אותך.*מושכת בכתפיים*
הנה אחד מגניב. אתה מוזמן לבדוק. (אני אבין אם לא תרצה. אני לא מכריחה. Very Happy )

עכשיו אני לא כועסת וכבר לא מאוכזבת, אז הכל "יופי טופי". yay
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2012-06-30, 11:28
TheGeeTee1 כתב:טוב, קודם כל סליחה. באמת יצאתי קצת מעפן. Sad

ולעניין, אחרי ששמעתי את השיר וקראתי את התזגום:

ושוב סליחה. באמת שכבר הייתי מעדיף אם היית אומרת שאת כועסת ולא מאוכזבת... Sad

ווינגי, לשאלתך: אם את רוצה לענות אותי את צריכה לשים מחרוזת שירי דיכאון על ריפיט. אני לא מתחבר לקייפופ ולא מתחבר לשירי-בחורות-שקטים-ונוגים, אבל שירי דיכאון אני שונא במלוא מובן השנאה.

ג'יטי היקר, זה בסדר גמור ולגטימי Smile
מבחינתי, את סגנון השירים האהוב עליי ביותר לא מצאתי כמעט במוזיקה היפנית וזה או המוזיקה של שרה ברליס (שהיא מאוד מגוונת וקשה לי להגדיר אותה בז'אנר מסויים :\), אינדי-רוק, או סוגים מסויימים של פופ או רוק אמריקאי. ובכל זאת, אני מתזגמת גם שירים שהם אל בדיוק הדבר האהוב עליי ביותר וקוראת תזגומים שהם לא הדבר האהוב עליי ביותר כי מבחינתי בן אדם צריך פידבק על העבודה שלו, גם כדי להשתפר ולצבור ביטחון.

ולגבי העינוי...
אני אזכור את זה. evil
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

2012-06-30, 14:34
וואו, איזה תזגום זורם וקולח!! *_* לא חשבתי שאני אהנה לשמוע את השיר הזה כל כך, אבל כל מילה פשוט תפורה על הקצב והמצלול והכל כל כך.. נהדר ומגניב! אני לא חובבת גדולה של קיי-פופ, אבל את בוחרת אחלה של שירים ומתזגמת אותם נפלא, אז ח"ח ענק!
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster

2012-07-03, 12:32
PenguinMusume כתב:וואו, איזה תזגום זורם וקולח!! *_* לא חשבתי שאני אהנה לשמוע את השיר הזה כל כך, אבל כל מילה פשוט תפורה על הקצב והמצלול והכל כל כך.. נהדר ומגניב! אני לא חובבת גדולה של קיי-פופ, אבל את בוחרת אחלה של שירים ומתזגמת אותם נפלא, אז ח"ח ענק!
פינגי! 3>
תודהתודהתודה! yada
אני כל כך שמחה שאהבת! OwO
חזרה למעלה