פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
FaMilky
FaMilky
Female מספר הודעות : 192

Ryuu to Sobakasu no Hime/Belle (Kaho Nakamura) - Gales of Song Empty Ryuu to Sobakasu no Hime/Belle (Kaho Nakamura) - Gales of Song

2021-10-11, 18:32
סופסוף זכיתי לעשות ריוואטץ' לסרט המושלם הזה I love you
השיר עצמו מתחיל בערך ב01:30

לה לה לה
לה לה לה לה לה
מנ-גינה, הו-בילי או-ת~י

מנ-גינה כה קטנה, שהתח-באה
קחי אותי לעולם, בו תתגלי ל-עי-ני כל

בו-קר בא והולך, בו אחפש
אותך, כי אני לא רוצה לראות - עתיד שבו לא
אל~ך איתך

אך - את כבר לא כאן
אבדת לעולם
ואיכשהו כולם, ממשיכים ורק אני תקועה
וכך המחר, ממשיך לאיים - שהוא מגי~ע

שירי, הדרך - אותי עכשי~~ו
איך יתכן - שכולם מ-סביבי שמחים?
האם ל-כו~לם-יש אדם - לאהוב
כשאני לבד, כמו עכשיו אני תמיד - בכניעה לפחד

מנגינה, הובילי - אותי
לא אכפת -לי מה - עתיד לקרו~ת עוד-ל~י

מנגינה, הי-ש-א-רי לצידי

א-הבה, הת-קרבי אלי

נערך לאחרונה על-ידי FaMilky בתאריך 2021-10-24, 09:22, סך-הכל נערך פעם אחת
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Ryuu to Sobakasu no Hime/Belle (Kaho Nakamura) - Gales of Song Empty Re: Ryuu to Sobakasu no Hime/Belle (Kaho Nakamura) - Gales of Song

2021-10-22, 21:49
אוקיי אז איכשהו קרה מקרה וחשבתי לעצמי "איך לעזאזל אפרת לא תזגמה את השיר הזה???" ובאתי ותזגמתי אותו ועכשיו קלטתי שחיפשתי כנראה לא טוב ופספסתי שהעלית את זה  dead
זה מקסים ממש ולצערי עדיין לא ראיתי את הסרט אבל אני מאוהבת לחלוטין בכל השירים שם! ;-;
אני אלך להעלות את התזגום שלי גם למרות שבגלל שלא צפיתי עדיין בסרט אני תוהה אם הוא קולע באותה מידה...
לא בטוחה שהבנתי מי הנמען של השיר הזה, יש אדם מסוים? או שזה המנגינה/השיר שמדריך?
ואגב "עבדת לעולם", מניחה שזה "אבדת"?
FaMilky
FaMilky
Female מספר הודעות : 192

Ryuu to Sobakasu no Hime/Belle (Kaho Nakamura) - Gales of Song Empty Re: Ryuu to Sobakasu no Hime/Belle (Kaho Nakamura) - Gales of Song

2021-10-24, 09:19
WingsOfLightLegend כתב:אוקיי אז איכשהו קרה מקרה וחשבתי לעצמי "איך לעזאזל אפרת לא תזגמה את השיר הזה???" ובאתי ותזגמתי אותו ועכשיו קלטתי שחיפשתי כנראה לא טוב ופספסתי שהעלית את זה  dead
זה מקסים ממש ולצערי עדיין לא ראיתי את הסרט אבל אני מאוהבת לחלוטין בכל השירים שם! ;-;
אני אלך להעלות את התזגום שלי גם למרות שבגלל שלא צפיתי עדיין בסרט אני תוהה אם הוא קולע באותה מידה...

טוב דבר ראשון את צודקת לגמרי לגבי עבדת/אבדת, המוח שלי ממש בוגד בי בשבועות האחרונים;-:

והסרט יפהפה, הוא זמין עכשיו באינטרנט (ותהיה עוד הקרנה בירושלים בפסטיבל אנימציה בארץ!).
ויש משמעות מיוחדת לשיר, אבל אני לא רוצה לספיילר את הסרט Wink
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2021-10-24, 18:09
FaMilky כתב:
WingsOfLightLegend כתב:אוקיי אז איכשהו קרה מקרה וחשבתי לעצמי "איך לעזאזל אפרת לא תזגמה את השיר הזה???" ובאתי ותזגמתי אותו ועכשיו קלטתי שחיפשתי כנראה לא טוב ופספסתי שהעלית את זה  dead

טוב דבר ראשון את צודקת לגמרי לגבי עבדת/אבדת, המוח שלי ממש בוגד בי בשבועות האחרונים;-:

והסרט יפהפה, הוא זמין עכשיו באינטרנט (ותהיה עוד הקרנה בירושלים בפסטיבל אנימציה בארץ!).
ויש משמעות מיוחדת לשיר, אבל אני לא רוצה לספיילר את הסרט Wink
אני חושבת שאראה אותו באינטרנט כי לא אספיק להקרנה שלו בפסטיבל, אני כבר שבוע ממש רוצה למצוא זמן לראות ואני חושבת שהיום יהיה היום ano מחכה ממש להבין את הסיפור מאחורי השירים והאנימציה המהממים האלההההה
חזרה למעלה