פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Here - JUNNA Empty Here - JUNNA

2017-11-06, 22:33
אחד התזגומים הכי מהירים שעשיתי בחיי לאחד השירים הכי יפים בעולם 3> הצטרפו למועדון המעריצים של ג'ונה! (זאת פקודה! סתם אתם כבר שם גם אם אתם עוד לא יודעים את זה)

הערה קטנה לגבי השורה שם בכוכבית (*): כששלחתי את התזגום לPenguinMusume, שביקשה שאתזגם את השיר, היא הבינה מהחלק הזה של השיר שהדוברת מדברת לעצמה ומעניקה לעצמה תקווה למצוא עוד מקום להשתייך אליו, כפי שאכן משתמע לאורך כל השיר בו היא מחפשת את השיר שלה ואת הדרך לחיות בעולם הזה. אני, לעומת זאת, הרגשתי שמדובר בהשלמה אחרי מסע ארוך בו היא מצאה כבר את המקום שלה ומעודדת את המאזין לשיר כי הוא אכן ימצא יום אחד, גם הוא, את המקום שלו. זה נתון לפרשנות וכיוון שהשפה נטולת מגדר, אני מניחה לכל אחד מכם לבחור את האופציה שהוא הכי מתחבר אליה.

(הגרסה היחידה שמצאתי מלאה)

כאן

אין עוד מקום ש-, אין עוד מקום ש-בו
אין איש אשר י-, אין איש אשר יבוא
לבדי, אני פה

אין ביכולתי לנשום, לבבי קפא כבר
רק ברצוני לישון, עטופה בתוך, מטר

בתוך עולם בו, כל שכעור נובל מיד
אלבש פרחים ו-אולי אשרוד לי עוד יום
אילו רק אאמין… אילו רק קצת אבין…

בעוד אני, כה חלשה, וכה תפלה
מן הדמעות, ש-בתוכי, חלה תפילה
קול קורא "גשי הלום"
עם ליבי שהולם לו
ללא גבולות, ללא פחדים, יום המחר
עוד מחכה, מעבר ל-שחר אכזר
לבדי, אני פה

למחצית ליבי, לא אוכל למחול כלל
ממחצית שניה, לא אבין דבר, כלל

בתוך עולם בו, דרכי סלולה במלחמה
אשיר בקול ו-אולי אשרוד לי עוד יום
את שירי עוד אמצא, עד עולם אחפש

את החירות, המדומה, העקרה
ממרום גרוני, אש נשמתי, מעלה אקרא
זאת אדע, ב-כל זאת,
עוד אמשיך כעיוורת
קרן של אור, ללא צבעים, ללא רבב
אל מול עיני, העייפות, חגה עכשיו
לבדי, אני פה

יש-נו עוד מקום ל-ב-טח, אשר ממתין לך (Lecha) / (*) יש-נו עוד מקום ל-ב-טח, אשר ממתין רק לך (lach)
עו-למנו, מ-עלים כמעט, את כל, מה ש-
תום ויופי מכיל עוד

בעוד אני, כה חלשה, וכה תפלה
מן הדמעות, ש-בתוכי, חלה תפילה
קול קורא "גשי הלום"
עם ליבי שהולם לו
ללא גבולות, ללא פחדים, יום המחר
עוד מחכה, מעבר ל-שחר אכזר
לבדי, אני פה

נערך לאחרונה על-ידי WingsOfLightLegend בתאריך 2018-02-25, 22:49, סך-הכל נערך פעם אחת
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig
מספר הודעות : 168

Here - JUNNA Empty Re: Here - JUNNA

2017-11-08, 14:36
בס"ד

וואו! יש לזה צליל מיוחד. ((הקישור לא עבד, אז חיפשתי אחר ומצאתי את הקצר; מחכה להזדמנות לשמוע לצד המלא!))
אבל ברצינות, תזגום מדהים.
אני זוכרת שראיתי קצת מאחד הפרקים בסדרה ששוחררו מוקדם, לפני כמה חודשים, ואחרי ששמעתי את השיר הזה אני ממש רוצה לצפות בסדרה הזו כמו שצריך.
אז תודה רבה! 3>
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-11-08, 16:40
Shomps כתב:בס"ד

וואו! יש לזה צליל מיוחד. ((הקישור לא עבד, אז חיפשתי אחר ומצאתי את הקצר; מחכה להזדמנות לשמוע לצד המלא!))
אני זוכרת שראיתי קצת מאחד הפרקים בסדרה ששוחררו מוקדם, לפני כמה חודשים, ואחרי ששמעתי את השיר הזה אני ממש רוצה לצפות בסדרה הזו כמו שצריך.
אז תודה רבה! 3>
אוף יש עם השיר הזה בעיית זכויות יוצרים קשה, גם מה ששלחתי היה בפיץ' מוגבה אז חשבתי שזה לא ימחק אבל זה כן Sad(( מה שאומר שאף פעם לא אצליח לעשות לזה קאבר  crazy
אבל יואו, באמת יש לזה סאונד מדהים שהתאהבתי בו בשניות וישר ידעתי שאני רוצה לתזגם 3> בינתיים הסדרה נהיית גם היא מקסימה ואני מאוד מאוד נהנית ממנה!
אישור של שומפס הוא כל מה שאי פעם יכולתי לייחל לו ;; *חיבוק מוחץ אם יורשה לי!*
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-11-09, 11:01
WingsOfLightLegend כתב:

אז תודה רבה! 3>
אוף יש עם השיר הזה בעיית זכויות יוצרים קשה, גם מה ששלחתי היה בפיץ' מוגבה אז חשבתי שזה לא ימחק אבל זה כן Sad(( מה שאומר שאף פעם לא אצליח לעשות לזה קאבר  crazy
אבל יואו, באמת יש לזה סאונד מדהים שהתאהבתי בו בשניות וישר ידעתי שאני רוצה לתזגם 3> בינתיים הסדרה נהיית גם היא מקסימה ואני מאוד מאוד נהנית ממנה!
אישור של שומפס הוא כל מה שאי פעם יכולתי לייחל לו ;; *חיבוק מוחץ אם יורשה לי!*
בס"ד

לא בריא להחזיק ממני יותר מדי בשלב זה, אני עדיין מתחילה! זה לחץ מקצועי עצום!  block

*מרשה*

*מחוצה*
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-12-05, 23:00
בס"ד

רציתי רק לעדכן שהתחלתי לצפות, וזה אחד משלושת הדברים הכי טובים שקרו לי החודש!
והנה. צ'יסה מאשרת.
אז תודהרבה!!

Here - JUNNA Tumblr_p0i64iD4YV1te1g9no1_540
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-12-06, 08:09
שומפס את הדבר הכי טוב שקרה לי החודש. תבורכי לעד, אוקיי? זה יפהפה כל כךך ano
ואני נהנית ממש מהסדרה הזאת ;;
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-12-06, 16:07
בס"ד

COMRADES!
mushi

אבל ברצינות, מעבר לעלילה המצוינת והסביבה הקסומה, אני כל כך נהנית מהמורכבות והפשטות של הדמויות בו-זמנית. משהו בהן פשוט אמיתי וקל להזדהות, ואי אפשר שלא לדאוג לכולם ולרצות שיהיו שמחים ומרוצים בסוף.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-12-06, 20:04

COMRADES!
mushi

אבל ברצינות, מעבר לעלילה המצוינת והסביבה הקסומה, אני כל כך נהנית מהמורכבות והפשטות של הדמויות בו-זמנית. משהו בהן פשוט אמיתי וקל להזדהות, ואי אפשר שלא לדאוג לכולם ולרצות שיהיו שמחים ומרוצים בסוף.
בדיוקקקקקקקקקקקקק~~ ואגב מסתבר שיש שם מלא פרטים קטנים שמחברת המנגה המקורית דאגה שיהיו כמו יצורים מסוימים או מקומות מסוימים שהם חלק ממיתולוגיות עתיקות של איזור בריטניה (קלטיות למשל) וכשראיתי איזה סרטון על זה זה ממש היה מגניב לדעתי!
אני גם ממש אוהבת את פיתוח הדמויות, בדיוק כמו שאמרת, ויחד עם זה שאני אוהבת אותם כל כך אני מצליחה לראות את כל הצדדים שבהם, החיוביים והשליליים, ועדיין להכיל אותם כמו שהם ;;
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-12-07, 10:46
WingsOfLightLegend כתב:

COMRADES!
mushi

בדיוקקקקקקקקקקקקק~~ ואגב מסתבר שיש שם מלא פרטים קטנים שמחברת המנגה המקורית דאגה שיהיו כמו יצורים מסוימים או מקומות מסוימים שהם חלק ממיתולוגיות עתיקות של איזור בריטניה (קלטיות למשל) וכשראיתי איזה סרטון על זה זה ממש היה מגניב לדעתי!
אני גם ממש אוהבת את פיתוח הדמויות, בדיוק כמו שאמרת, ויחד עם זה שאני אוהבת אותם כל כך אני מצליחה לראות את כל הצדדים שבהם, החיוביים והשליליים, ועדיין להכיל אותם כמו שהם ;;
בס"ד

כל הנ"ל. 3>
הלוואי ועוד סיפורים ישקיעו כל כך הרבה תשומת לב ואהבה בפיתוח שלהם. זה לא נדוש ולא נמאס אף פעם כשיש משהו קסום, שקט ואיכותי.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-12-07, 14:48
Shomps כתב:
WingsOfLightLegend כתב:

COMRADES!
mushi

בס"ד

כל הנ"ל. 3>
הלוואי ועוד סיפורים ישקיעו כל כך הרבה תשומת לב ואהבה בפיתוח שלהם. זה לא נדוש ולא נמאס אף פעם כשיש משהו קסום, שקט ואיכותי.
אמןןןןן
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2018-02-21, 21:02
ווינגי זה תזגום מדהים ותודה לך שצירפת אותי למועדון המעריצים של ג'ונה מעתה ועד עולם. אמן.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2018-02-22, 00:27
Keeno כתב:ווינגי זה תזגום מדהים ותודה לך שצירפת אותי למועדון המעריצים של ג'ונה מעתה ועד עולם. אמן.
תודההההההה hugu
ובבקשהההה hohoho
חזרה למעלה