פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

דיבוב מן הסרט 'השועל והכלבלב' עם ווינגז - טוד פוגש את ויקסי Empty דיבוב מן הסרט 'השועל והכלבלב' עם ווינגז - טוד פוגש את ויקסי

2015-09-29, 21:23
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

דיבוב מן הסרט 'השועל והכלבלב' עם ווינגז - טוד פוגש את ויקסי Empty Re: דיבוב מן הסרט 'השועל והכלבלב' עם ווינגז - טוד פוגש את ויקסי

2015-09-29, 21:31
אעאעעאעאע זה יצא כזה מושלם!!!!!!!!!!!
אור, עשית עבודה פנטסטית ואני ממש גאה בנו, אני חושבת שזה הדיבוב האהוב עלי שלנו X333 זה יצא כזה כיפי ונהדרררררררררררררר~~~~~~~~~~ hugu
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

דיבוב מן הסרט 'השועל והכלבלב' עם ווינגז - טוד פוגש את ויקסי Empty Re: דיבוב מן הסרט 'השועל והכלבלב' עם ווינגז - טוד פוגש את ויקסי

2015-10-08, 17:59
~WingsOfLightLegend~ כתב:אעאעעאעאע זה יצא כזה מושלם!!!!!!!!!!!
אור, עשית עבודה פנטסטית ואני ממש גאה בנו, אני חושבת שזה הדיבוב האהוב עלי שלנו X333 זה יצא כזה כיפי ונהדרררררררררררררר~~~~~~~~~~ hugu
כן אני מאוד אוהב את הדיבוב. בהתחלה לא אהבתי את איך שנשמעתי אבל בכל פעם שאני מאזין אני מתחבר יותר.
TheIsraeliSudrian
TheIsraeliSudrian
Male Gemini Cat
מספר הודעות : 118

2015-10-08, 23:00
שוב אתה מזכיר לי כמה אני אוהב את וינגס. גם הקול שלך טוב מאוד, אבל תמיד כיף לי לשמוע אותה.

אגב, אם אי פעם תהיה מעוניין, אוכל לשלוח לך את הסקריפטים המקוריים שנכתבו עבור דיבובי "תומס הקטר וחברים" שלי, על מנת שתוכל לדבב אותם מחדש ו/או לשכתב את תרגומם. אני אוסיף קרדיטים לכל אחד ואחד מהם, ואציין את שמך. אם אי פעם אדבב פרקים/ספיישלים מתקופת ה-CGI, אוכל לצרף אליי את מדבבי היברוטיימסליישנז (כולל אותך), כי אתם ממש טובים (או, לפחות רק את וינגס בתור אמילי/מייביס/רוזי/דמויות נשיות אחרות).

אז אולווייז, יפה מאוד.

נערך לאחרונה על-ידי TheIsraeliSudrian בתאריך 2018-05-24, 12:12, סך-הכל נערך פעם אחת
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2015-10-08, 23:03
laG roiL כתב:שוב אתה מזכיר לי כמה אני אוהב את וינגז. גם הקול שלך טוב מאוד, אבל תמיד כיף לי לשמוע אותה.

אגב, אם אי פעם תהיה מעוניין, אוכל לשלוח לך את הסקריפטים המקוריים שנכתבו עבור דיבובי תומס שלי, על מנת שתוכל לדבב אותם מחדש ו/או לשכתב אותם. אני אוסיף קרדיטים לכל אחד ואחד מהם, ואציין את שמך. אם אי פעם אדבב פרקים/ספיישלים מתקופת ה-CGI, אוכל לצרף אליי את מדבבי היברוטיימסליישנז (כולל אותך), כי אתם ממש טובים (או, לפחות רק את וינגז בתור אמילי/מייביס/רוזי/דמויות נשיות אחרות).

אז אולווייז, יפה מאוד.
לג רואיל, אתה תגרום לי להסמיק! המון המון תודה לך, התרגשתי ממש! ^_^
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2015-10-09, 23:03
laG roiL כתב:שוב אתה מזכיר לי כמה אני אוהב את וינגז. גם הקול שלך טוב מאוד, אבל תמיד כיף לי לשמוע אותה.

אגב, אם אי פעם תהיה מעוניין, אוכל לשלוח לך את הסקריפטים המקוריים שנכתבו עבור דיבובי תומס שלי, על מנת שתוכל לדבב אותם מחדש ו/או לשכתב אותם. אני אוסיף קרדיטים לכל אחד ואחד מהם, ואציין את שמך. אם אי פעם אדבב פרקים/ספיישלים מתקופת ה-CGI, אוכל לצרף אליי את מדבבי היברוטיימסליישנז (כולל אותך), כי אתם ממש טובים (או, לפחות רק את וינגז בתור אמילי/מייביס/רוזי/דמויות נשיות אחרות).

אז אולווייז, יפה מאוד.
ווינגז אכן מדהימה, אין ספק!
אני מאושר שנהנית מהדיבוב!

אני אישית לא מתחבר למה שקשור לתומס הקטר, אבל אם אי פעם תרצה לדבב משהו קצת שונה, יש לי די הרבה זמן פנוי ואשמח לתרום את קולי Smile
TheIsraeliSudrian
TheIsraeliSudrian
Male Gemini Cat
מספר הודעות : 118

2015-10-09, 23:56
Lucha Or כתב:אני אישית לא מתחבר למה שקשור לתומס הקטר, אבל אם אי פעם תרצה לדבב משהו קצת שונה, יש לי די הרבה זמן פנוי ואשמח לתרום את קולי Smile
האמת היא שכבר מזמן לא תרגמתי/דיבבתי שום דבר, אבל לפני שאנסה דבר חדש כלשהו, אני חושב שאעבור קודם על העבודות הישנות (כולל פרקי תומס), ואקליט אותן מחדש. אולי לאחר הצפת תוכן שלא דיבבתי עד כה, תוכל בכל זאת לנסות לספר [לפחות] פרק תומס אחד, על מנת שאוכל לשמוע איך היית נשמע בתור קריין/מספר במקום דמות לשם שינוי. (כן, אני יודע שאני האדם האחד והיחיד בישראל ברמת חובבי תומס בשאר העולם, עד כדי כך שאני מקווה בין היתר כי ספרי "The Railway Series" יתורגמו לראשונה לעברית [בידי אבירמה גולן/לאה נאור], וכי תהיה גרסה מקומית ל-"Day Out with Thomas" בחסות רכבת ישראל, אבל זה כבר סיפור אחר).

לגבי עבודה עם יותר משחקן אחד, הדבר קצת קשה מכיוון שאני בב"ש, ומדבבי HT גרים רחוק ממני. אילו היה לי "אולפן", יכולתי להזמין אליי את השחקנים, וכך גם לעזור להם להיכנס טוב יותר לתפקידיהם, ליצור איכות אחידה, ולשמור על אינטונציות והתאמות יותר מדויקות. במקום זאת, הייתי צריך לשלוח סקריפטים בהודעות פרטיות/אימייל, ולהוריד הקלטות נפרדות למשפטים (או "אודישנים" יחידים מלאים לפיצול לקטעים). למשל, תרגום, ליהוק, בימוי, הפקת ועריכת פאנדאב לסרט/ספיישל באורך מלא, למשל ספיישל תומס "The Adventure Begins", היה קשה מדי עבורי, עקב הסיבות הנ"ל.
חזרה למעלה