פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

night -  Lullaby For A Stormy Night - Vienna Teng Empty Lullaby For A Stormy Night - Vienna Teng

2012-01-22, 17:08
שלום לכולם, כאן ווינגס :]
לנוחיותכם, אומר כי מקפים ופסיקים נוספו לכתוב על מנת להקל על ההבנה של הקצב, ולא לצורך פיסוק.

מצטערת, פשוט הייתי חייבת ^^"
מאז שנתקלתי בשיר הזה אהבתי אותו. יש בו משהו פשוט כל כך ומנחם, והסופות שבחוץ גרמו לי להיזכר בו שוב...
הבעיה: בכל התגובות של הסרטונים עם השיר הזה תמיד כותבים משהו כמו "אוי, אני אשיר את זה לילדים שלי כשאני אהיה גדולה!" או "אבא שלי שר לי את זה כשהייתי קטנה!" וכאלה. ואז נמלאתי עצבות. חשבתי: "גם אני רוצה לשיר את זה לילדים שלי ;-; אבל... זה באנגלית ;-;" אה-הא! אבל למה אני ווינגס אם לא כדי לתזגם? לא ממש ברור. בכל מקרה, הרי לכם תזגום! אני אשנן אותו בעל פה ועד שיהיו לי נכדים אני כבר אשיר אותו כמו שצריך XD

התרגום די מזורז ומאולתר מחוסר זמן. הרשיתי לעצמי קצת לקחת יד חופשיה פה ושם בקצב, כי בשיר ערש תמיד יש טאץ' אישי, לא? לפחות אימא שלי תמיד משנה מילים לשירים וכאלה, וזה תמיד יוצא מצחיק XD בכל מקרה...... ניסיתי גם להימנע כמה שיותר משפה גבוהה מידי או שימוש מסובך במילים, אבל עדיין רציתי שזה יהיה יפה ומעשיר. מהבחינה הזאת אני חושבת שזה לא מוצלח במיוחד... תגידו לי מה דעתכם ואם יש להם הצעות לשיפור Smile

Lullaby For A Stormy Night

ילד קט, אל תפחד
הגשם בחלון, נוקש
כמו איש זר ומרתיע,
אך הוא לא יגיע,
אני, כאן ל-צידך

ילד קט, אל תפחד
הרעם רועש, ברק זוהר
מאיר ברוך, פנים מלאי-דמעות
אני כאן לצידך

ותדע כמו כולם,
שכך העולם
הגשם ש-בין שנינו קושר
שוטף שדות ונהר,
ויער נסתר,
יוצר את ה-עולם היפהפה,
של הבוקר

ילד קט, אל תפחד
ענן סופה את הירח עוטף
בחלום יהבהב
אור נרות מלבב
אני כאן לצידך

ילד קט, אל תפחד
אין מפלצות, אלו רק רוחות
ידיהן ענפים
רק עצים רגילים
אני כאן לצידך

ותדע כמו כולם,
שכך העולם
הגשם ש-בין שנינו קושר
שוטף שדות ונהר,
ויער נסתר,
יוצר את ה-עולם היפהפה,
של הבוקר

רק תדע, הייתי גם אני~
ילדה קטנה, פחדתי גם
אבל מישהו נחמד בא לצידי
לנגב את דמעות,
במקום פחדים - חלומות
ונשיקה של לילה טוב

אני כבר גדולה
אני כבר רואה
הגשם גם הוא, חשוב, בחיים
אבל חשוך ומפחיד
אז בחיבוק נחכה
עד שעיניך בסוף ייעצמו
בסוף תדע כמו כולם,
שכך העולם
הגשם ש-בין שנינו קושר
שוטף שדות ונהר,
ויער נסתר,
יוצר את ה-עולם היפהפה,
של הבוקר

הכל יהיה טוב, עד הבוקר
הגשם יפסיק, עד הבוקר
אני אשאר, עד הבוקר
spring day
spring day
Female מספר הודעות : 44

night -  Lullaby For A Stormy Night - Vienna Teng Empty Re: Lullaby For A Stormy Night - Vienna Teng

2016-11-12, 21:43
זה כל כך יפה אני פשוט מכורה לשירי ערש ואני תמיד מדמיינת אותי שרה לילדים שלי שירי ערש ואיזה כיף שווינגי פה להוסיף שיר ערש מהמם כל כך לאוסף שירי הערש שלי אז...תודה
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

night -  Lullaby For A Stormy Night - Vienna Teng Empty Re: Lullaby For A Stormy Night - Vienna Teng

2016-11-14, 14:16
spring day כתב:זה כל כך יפה אני פשוט מכורה לשירי ערש ואני תמיד מדמיינת אותי שרה לילדים שלי שירי ערש ואיזה כיף שווינגי פה להוסיף שיר ערש מהמם כל כך לאוסף שירי הערש שלי אז...תודה
בשמחה! ^_^
חזרה למעלה