פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

יום מאוד מאוד מיוחד של אדם מאוד מאוד מיוחד! שלא נציין את זה בהודעה? P: Empty יום מאוד מאוד מיוחד של אדם מאוד מאוד מיוחד! שלא נציין את זה בהודעה? P:

2012-08-12, 00:20
אז... למי שלא שם לב, היום יש יום הולדת למייסד המקום הנפלא (דו משמעות להלהלה) הזה, הלא הוא ה-עיב\עידו\עיידו (כמו עיידול) בכבודו ובעצמו המקורי אחדאחדאחד!!!!111
אשר ידוע גם בכינוי HebrewTranslations
שזה היה מגניב אבל אז הפורום שינה את השם לtimeslations. וכאילו.. אופס.

קיצר, חזרה לנושא XD

עיבוש שלנו היום בן 21! אני מייחסת את זה שהוא טרם הגיב במדיות השונות בהן איחלנו לו מזל טוב לזה שהוא כנראה הגיע בדיוק שניה לפני זה לירח ועכשיו טס חזרה. בכל זאת, בזוקה הבטיחו, הבטחות מקיימים.
עייייייייב מלא מלא מזל טוב לך! 3> מקווה שיהיה לך יום הולדת נהדר אפילו אם זה בצבא (וגם.. נו, עוד מעט סופש!), מלא מלא אושר בריאות והצלחה בהמשך השירות (..ואכן יש המשך) הצבאי, בתזגומים וביציאות רנדומליות קסומות כמו שרק אתה יודע. אתה אחד האנשים הכי נפלאים שהכרתי, אתה בחור מצחיק וחכם ומוכשר בטירוף ויש לי מלא דברים קיטשים והשתפכויות מביכות כאלה אבל אני אשמור אותן לפורום פרטי יותר כי בכל זאת פאדיחה. אני מאחלת לך שהשנה תיזכר להיכנס למקום הנחמד הזה קצת יותר ותמשיך לפרסם לנו תזגומים מצוינים (נו, תראה, ווינגי כבר פתחה עליך פער, צריך להשלים!), קאברים מטרילים, ואמן-שהמחזמר-אליס-ושאימורליסט-ושהפרויקט-שלא-ברור-לי-למה-הוא-מתעכב יצאו לפועל כבר!
צבא, אתה אומר?
נו, בקטנה, אני אזין לך יום ד' :>

אה
ואם כבר ד
שזה 4
מה.. קורה עם.. פרק...

למה סתם להרוס שמחות, אני בנימה אופטימית פה!

קיצר, ילד, שיהיה לך יום הולדת מעולה. מתים עליך פה.
♥♥♥♥
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

יום מאוד מאוד מיוחד של אדם מאוד מאוד מיוחד! שלא נציין את זה בהודעה? P: Empty Re: יום מאוד מאוד מיוחד של אדם מאוד מאוד מיוחד! שלא נציין את זה בהודעה? P:

2012-08-12, 00:20
אה, ו
*מבצע הער את עיב באמצעות כל מדיה אפשרית - הטיפול הסתיים*

:3
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

יום מאוד מאוד מיוחד של אדם מאוד מאוד מיוחד! שלא נציין את זה בהודעה? P: Empty Re: יום מאוד מאוד מיוחד של אדם מאוד מאוד מיוחד! שלא נציין את זה בהודעה? P:

2012-08-12, 00:32
עיב. עיב עיב עיב.
עיב.

...

עיב.

מה המצב.
שיהיה לך המון מזל טוב, אושר ועושר וכושר ועוד מילים שנגמרות ב"ושר" שלא הצלחתי לחשוב עליהן!
אתה אחלה בחור, ואתה סוג של הסיבה שכולנו כאן היום וזה ממש לא עניין של מה בכך - זה אומר שלא כל כך בעקיפין אתה אחרי לעובדה שהחיים שלי יפים לאחרונה. אז לגמרי טפח לעצמך על השכם בשמי.
חוץ מזה, אתה אחלה בחור (כבר אמרתי את זה?), בן אדם אדיר, אחד האנשים הכי מוכשרים ושנונים שאני מכיר ובאמת יצור נערץ.
שיהיה לך רק טוב, שתצליח בכל מה שתעשה, שהצבא יחליט שאתה טוב מדי בשבילו ויקיא אותך החוצה ואז תהיה מילארדר ותקנה לכולנו אוטו וגלידות.
אז שוב - מזל טוב ניה~! whoho

נ.ב. אתה אחלה בחור.

(אני בטוח שכבר אמרתי את זה)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2012-08-12, 12:03
דיון יום הולדתתתתתתתתתתת
אוף, עכשיו אין לי רעיון לברכה מגניבה. אני כזאת כישלון ;-;
אז...אז..........
jocolor king flower afro albino sunny sunny cheers
bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

קיצר, השתגעתי.
רק עוד בצלון אחד:
whoho

כן.
אויש, אני טיפשה.
אז...
שיהיה לך יום הולדת שמח, ניה 3>
שתמשיך תמיד להיות אדיר ומוכשר כמו שאתה, שכל משאלותיך יתגשמו (וגם המשאלות של גיא שקשורות בצבא וגלידה XP) ו..~חיבוק~ ניהזל טוב, ווש!
SpongeFrenzy
SpongeFrenzy
Female מספר הודעות : 397

2012-08-12, 19:49
ווינגס, אני איתך!
(...ומה בדבר אוטו גלידה? evil )

there

אז, עיבובון,
הרבה ברכות וייללות לבביות לכבוד יום הולדתך העשרים וניה.
מי יתן ומלכותך האדירניה תמשך עוד שניה רבות ושתזכה לחיים ארוכים ומלאים באושר, הצלחה, חוכמה ותהילה הראויים למלכנו המגניב. ניה.
תמשיך להיות כזה מוכשר, אדיב, שנון, משקיען וחמוד.

חמש קריאות הידד לעיב!
cheers
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2012-08-12, 23:06
הייייייייייייייייייייייייייייייייב! XP
המון מזל טוב! 3>
הלוואי שהייתי יכולה להביא לך במתנה את החרב שביקשת, אבל זה עדיין לא זז... ^^"

בכל מקרה,
אתה אדם נפלא והלוואי שתצליח בכל אשר תפנה ושהחיים מכינים לך אינספור רגעים של אושר.
המשיך לתזגם (כי הרי אתה המלך כאן Wink ) ואל תשכח להוסיף מלא שטויות מסביב!

שוב מזל טוב~ ^w^
ma
ma
Female Pisces Buffalo
מספר הודעות : 59

2012-08-18, 03:23
אויש לעזאזל עם זה, איחרתי בשנות אור.

הייתי צריכה לאחל לך בכנס עכשיו שאני חושבת על זה, אבל בכל זאת:
יום הולדת 21 שמח, היב! ^ U ^
מקווה שהיה לך הכי כיף שבעולם ביום הזה, ושתמיד תישאר אותו בנאדם מוכשר שאתה~

Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2012-08-26, 22:37
יאאאאאאאאא~~
תודה רבה ענקית לכולכם על הברכות והאיחולים!! ממש התרגשתי וצחקתי בקול XP
באמת שאתם אחלה אנשים אדירים שאחלה! DD:

^^
חזרה למעלה