פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Ferngully - Toxic Love Empty Ferngully - Toxic Love

2018-02-01, 16:20
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Ferngully - Toxic Love Empty Re: Ferngully - Toxic Love

2018-02-01, 19:33
השיר הזה תמיד הפחיד אותי והייתי מדלגת עליו, היום במחשבה לאחור אני מבינה גם שכנראה הכוונה הייתה להעביר תחושה של שיר בלוזי ומיני יותר ולא ברור לי מה הם חשבו לעצמם XD

בכל מקרה, הקאבר הרגיש לי טיפונת מבולגן ולא בשליטה. הקול שלך נהדר כמובן אבל הגבוהים הרגישו לי קצת לא מדויקים במעט מקומות והויברטואים מעט מודגשים מידי בחלקים אחרים, הייתי אולי מעדנת אותם מידי פעם לטובת צליל ארוך יציב. בכל מקרה כל הכבוד, לגמרי אתגר שעמדת בו! ממש אהבתי את השליטה בעוצמות והמשחק עם הקול!
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Ferngully - Toxic Love Empty Re: Ferngully - Toxic Love

2018-02-02, 12:06
WingsOfLightLegend כתב:השיר הזה תמיד הפחיד אותי והייתי מדלגת עליו, היום במחשבה לאחור אני מבינה גם שכנראה הכוונה הייתה להעביר תחושה של שיר בלוזי ומיני יותר ולא ברור לי מה הם חשבו לעצמם XD

בכל מקרה, הקאבר הרגיש לי טיפונת מבולגן ולא בשליטה. הקול שלך נהדר כמובן אבל הגבוהים הרגישו לי קצת לא מדויקים במעט מקומות והויברטואים מעט מודגשים מידי בחלקים אחרים, הייתי אולי מעדנת אותם מידי פעם לטובת צליל ארוך יציב. בכל מקרה כל הכבוד, לגמרי אתגר שעמדת בו! ממש אהבתי את השליטה בעוצמות והמשחק עם הקול!
אחלה משוב. התלבטתי המון אם להקליט עוד פעם ויש מצב שבעתיד אעשה זאת עם תיקונים משמעותיים.

וכן השיר הזה הזוי מספיק בגרסה המקוצרת. הגרסה המלאה אפילו יותר מינית. אבל גאד טים קארי מדהים.
חזרה למעלה