פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

אוזניות!!1 Empty אוזניות!!1

2011-12-17, 20:39
אז.. מזה.. חצי שנה.. או שנה... או.. חיים שלמים.. שאני שוקלת לקנות אוזניות בשביל לשפר את האיכות של ההקלטות, אבל תמיד משהו עוצר בעדי, ושמו "חוסר ידע"
זה למה.. חשבתי שאולי כדאי לקחת קצת יוזמה להעלות פה את השאלה כדי שאולי עד סוף השנה הזאת אני כן אעשה את הצעד הזה כבר XD;;;
אז.. אוזניות.. יש למישהו כאן המלצות על חברות, פרמטרים חשובים, טווח מחירים, דברים כאלה? אני לא בונה לעצמי עכשיו אולפן הקלטות, כך שאני כנראה לא צריכה את הבסט-שבבסט, אבל אני אשמח לדעת על המלצות או דברים כאלה אם יש לכם..
תודה מראש~! ^^;
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

אוזניות!!1 Empty Re: אוזניות!!1

2011-12-17, 21:18
אני יכולה להמליץ על האוזניות האהובות שלי, שקניתי בכספי שלי (כבר פעמיים, כי בפעם הראשונה שקניתי מזמן הן כבר נהרסו אז קניתי שוב אותו דגם ^^)
האוזניות הן Microsoft LifeChat LX-3000 עם חיבור USB (שאצלי שימושי במיוחד בגל המיקום המרוחק של המחשב שרוב האוזניות לא מגיעות אליו, אבל למזלי יש מפצל USB~), עם מיקרופון באיכות סבבה לגמרי. בפעם הראשונה שקניתי הן עלו לי 120 ובפעם השנייה 142. אני אפילו הזמנתי את האוזניות דרך האינטרנט, כי לא מצאתי אותן בשום חנות קרובה :\
הן די גדולות ואוטמות את האוזן, מאוד נוחות...
הנה תמונה ^^
jbhifi.com.au/images/microsoft-lifechat-lx-3000-headset-sku-85163-large.gif

לא יודעת אם הן הטובות בתבל, אבל לדעתי הן ממש טובות והאיכות שלהן מצויינת 3:
Jessie
Jessie
Female Pisces Snake
מספר הודעות : 136

2011-12-17, 23:43
אוזניות כדי לשפר את איכות ההקלטה.....?
משו לא מסתדר לי במשפט הזה ><"
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2011-12-18, 01:24
Jessie כתב:אוזניות כדי לשפר את איכות ההקלטה.....?
משו לא מסתדר לי במשפט הזה ><"
הכוונה שעד עכשיו היא הקליטה בלי אוזניות כך שהיא הייתה צריכה להסתמך על מה שהיא שומעת מהרמקולים שגם נכנסו לה כחלק מההקלטה crazy

בכל הנוגע לאוזניות אני חושב שצריך להתייחס לזה כמו בגדים- עד שלא בודקים ומודדים ממש, אי אפשר לדעת. לדעתי אין סיבה לקנות את האוזניות הממש יקרות ב-400+ שקל, כי הן לא מוסיפות יותר מדי יחסית למחיר שהן עולות... כולם מדברים עכשיו על DR.DRE וזה. ניסיתי, שומעים שזה איכותי, אבל עדיין נראה לי יקר מדי.

האוזניות האהובות עלי היו של GPT, דגם לא ידוע, עד שהם התקלקלו Sad עכשיו אני עם אוזניות של סילבר ליין שמצאתי באיזה 30 ש"ח בשקם, שאמנם לא הכי איכותיות אבל עושות את העבודה החל משירים שקטים ועד לשירים מלאי באסים לא רע P: והן גם אוטמות רעשי רקע (אמא: "למה אתה לא עונה לי?!" אני: "אה, סליחה, לא שמעתי...").
http://www.genesisgames.co.il/emall/shops/1933/p120472b.jpg
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2011-12-18, 16:24
עיב, גם לי היו כאלה פעם של סילבר ליין והן היו סבבה לגמרי עד שהן נשחטו ^^
Jessie
Jessie
Female Pisces Snake
מספר הודעות : 136

2011-12-21, 00:56
הו~
לא ידעתי שאין לה אוזניות בכלל OOO:

בכל אופן, זה עניין של נוחות~
יש לי ידיד שקונה אוזניות יקרת כי לטענתו הוא שומע ת'הבדלים בעריכה וזה...
אבל אני לרוב עורכת תוך כדי שמיעה ברמקולים, אני נעזרת באוזניות לעריכה רק כדי להשוות בין מה ששומעים ברמקולים לאוזניות, כדי שלא יהיו הבדלים דרסטיים~

בנוגע לתהליך ההקלטה עצמו........
אני לרוב מפעילה את הקריוקי/מוסיקה יחסית על חלש מאוד כדי לשמוע את עצמי תוך כדי שירה/דיבוב אז על סמך כל הדברים האלו אני מסתפקת באוזניות די פשוטות של עד 100 שקלים...!

בנוסף לכלללל זהההה, אנ'לא סובלת ת'אוזניות המאסיביות והגדולות האלו... זה מכביד ומכאיב לי באוזניים~!!! #&%$

תבחני את הדברים האלה לגבייך לפני שאת קונה~!
חזרה למעלה