פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

Wolf Children דיבוב עברי משותף של אור ווינגי, ונאט :D Empty Wolf Children דיבוב עברי משותף של אור ווינגי, ונאט :D

2016-06-03, 19:05
Nat~
Nat~
Female Cancer Tiger
מספר הודעות : 102

Wolf Children דיבוב עברי משותף של אור ווינגי, ונאט :D Empty Re: Wolf Children דיבוב עברי משותף של אור ווינגי, ונאט :D

2016-06-03, 19:19
תקשיבו לי טוב יא חתיכת מושלמים,
אם עוד שנתיים/שלוש ככה אתם לא באיזה אולפן דיבוב מקצועי אני אזרוק על שניכם כפכפים
אלוהים איזה ילדים ילדים ומושלמים אתם
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

Wolf Children דיבוב עברי משותף של אור ווינגי, ונאט :D Empty Re: Wolf Children דיבוב עברי משותף של אור ווינגי, ונאט :D

2016-06-03, 19:36
Nat~ כתב:תקשיבו לי טוב יא חתיכת מושלמים,
אם עוד שנתיים/שלוש ככה אתם לא באיזה אולפן דיבוב מקצועי אני אזרוק על שניכם כפכפים
אלוהים איזה ילדים ילדים ומושלמים אתם
את בעצמךךךךךךךךךךךךךךךך מה זה זהההההההההההההההההה  ugh
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2016-06-21, 22:27
ז...זה היה עצוב....  mou
ואני לא מכירה בכלל את האנימה, העלילה או הדמויות. בכלל.

קודם כל, כולם נשמעו ממש טוב D:
ככל שאמה (אור?) המשיך לדבר השתכנעתי קצת פחות. הטון המונוטוני שלו הרגיש לי קצת פחות טבעי. :/

הקטע של הקרב בטח לא היה קל, בעיקר כי לא הייתה מוזיקה דרמטית ורעשים של מאבק "לקשט" את הכל.  yay

בגדול אהבתי~ תמשיכו לעשות את מה שאתם עושים. ^^
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2016-07-01, 19:23
TheSapphireDragon כתב:ז...זה היה עצוב....  mou
ואני לא מכירה בכלל את האנימה, העלילה או הדמויות. בכלל.

קודם כל, כולם נשמעו ממש טוב D:
ככל שאמה (אור?) המשיך לדבר השתכנעתי קצת פחות. הטון המונוטוני שלו הרגיש לי קצת פחות טבעי. :/

הקטע של הקרב בטח לא היה קל, בעיקר כי לא הייתה מוזיקה דרמטית ורעשים של מאבק "לקשט" את הכל.  yay

בגדול אהבתי~ תמשיכו לעשות את מה שאתם עושים. ^^
איך פספסתי את התגובה שלךךך איךךךךך!!!!!!!!! T_T
תודה לך 3> הסרט ממש נהדר, ממליצה בחום!
הקרב היה ממש קשה XD וכן, מוזיקה הייתה עוזרת ממש, אבל אני לא זוכרת אם גם במקור היה. 
תודה לךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך
spring day
spring day
Female מספר הודעות : 44

2016-10-02, 19:22
בדיוק סיימתי לצפות בסרט וווינגי הקול שלך פשוט מהמם הוא ממש התאים לקול של יוקי חוץ מזה זה הסרט אחד העצובים שראיתי בחיים אני שונאת את זה שזה בעצם סוף טוב אבל הוא כל כך עצוב שאני לא מחשיבה אותו ככהmushiאני עדיין ממליצה לצפות בו yay
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2016-10-03, 11:16
spring day כתב:בדיוק סיימתי לצפות בסרט וווינגי הקול שלך פשוט מהמם הוא ממש התאים לקול של יוקי חוץ מזה זה הסרט אחד העצובים שראיתי בחיים אני שונאת את זה שזה בעצם סוף טוב אבל הוא כל כך עצוב שאני לא מחשיבה אותו ככהmushiאני עדיין ממליצה לצפות בו yay
תודה לך ספרינגי היקרה 3>3>3>
זה באמת סרט נהדר  ano
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

2016-11-29, 06:39
אני ממש לא סובל את העבודה שלי בסרטון הזה. 
אם הייתי יכול הייתי מקליט אותו מחדש.

ווינגי ונאט מצוינות פה ואני בכלל לא בדמות =_=
חזרה למעלה