פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

דנגו דנגו דנגו דנגו דנגו! הם משפחה אחת גדולה Empty דנגו דנגו דנגו דנגו דנגו! הם משפחה אחת גדולה

2016-03-25, 18:45

אז סוף סוף קיבארתי את התזגום הנ"ל של עיב. 
שוקלת לעשות לזה גרסת אושיו אבל תוהה אם זה יהיה פתטי מידי XD
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

דנגו דנגו דנגו דנגו דנגו! הם משפחה אחת גדולה Empty Re: דנגו דנגו דנגו דנגו דנגו! הם משפחה אחת גדולה

2016-03-26, 22:16
מהמם!
יצא ממש ממש טוב Very Happy
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

דנגו דנגו דנגו דנגו דנגו! הם משפחה אחת גדולה Empty Re: דנגו דנגו דנגו דנגו דנגו! הם משפחה אחת גדולה

2016-03-26, 22:52
Lucha Or כתב:מהמם!
יצא ממש ממש טוב Very Happy
אעאעאעעא תודה רבה אוררררררררררר  hugu
Nat~
Nat~
Female Cancer Tiger
מספר הודעות : 102

2016-03-27, 00:16
אההה זה מקסים :,) <3
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2016-03-27, 00:44
Nat~ כתב:אההה זה מקסים :,) <3
את מקסימה yada
Adi
Adi
Male מספר הודעות : 153

2016-03-31, 01:43
איך זה ש-99 אחוז מהעבודות שאתם מעלים כאן הן על סדרות שלעולם לא שמעתי בכלל על קיומן?...
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2016-03-31, 10:44
Adi כתב:איך זה ש-99 אחוז מהעבודות שאתם מעלים כאן הן על סדרות שלעולם לא שמעתי בכלל על קיומן?...
האמת שאני עובדת על המון שירי ווקלויד, שזה לא אנימה והגיוני שלא תכיר אם ככה (ובתוך הווקלויד גם, אני אוהבת שירים היפסטריים לפעמים), אבל אם אני עושה שירי אנימה זה לרוב מדברים ממש מוכרים! CLANNAD למשל זו סדרה ממש מוכרת ונחשבת לקאלט, זאת סדרה של KEY, שאולי אתה מכיר מהם סדרות כמו אייר, קאנון, והיותר חדשים זה אנג'ל ביטס ושארלוט (שלא ראיתי, את שארלוט. אנג'ל ביטס ראיתי ואפילו תזגמתי משם כמה שירים).
בכל מקרה אלה סדרות שרובן מבוסס על ויז'ואל נובלים ונחשבות מאוד מצליחות. האמת שאני אישית לא צורכת בגלל דברים מז'אנר השונן, אני רואה אבל המון שוג'ו וממש אוהבת ג'וסיי. אבל אני מתעניינת בכללי באנימה אז אני שומעת על סדרות, וככה אפשר להכיר תמיד עוד דברים. בכל מקרה, אם תרצה המלצות או משהו אשמח להמליץ. קלנאד שכאן היא סדרה נהדרת, בייחוד סדרת ההמשך שלה. ההומור שם פנטסטי (בייחוד בסדרה הראשונה), והדמויות שם בנויות נפלא. היא גם מאוד מרגשת אז אם סדרות מרגשות זה לא בשבילך, מודיעה מראש.
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

2017-04-20, 15:29
איך פספסתי את זה O__O
זה שיר שתפור עליך, הוא לא עם אוקטבות קיצוניות, דורש קול רך ונעים, ועשית זאת מצוין, לא הייתי מופתע לראות את קלאנאד מדובב לעברית ושבדיוק זה יהיה הסגיר Smile
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-04-20, 21:53
Shaked כתב:איך פספסתי את זה O__O
זה שיר שתפור עליך, הוא לא עם אוקטבות קיצוניות, דורש קול רך ונעים, ועשית זאת מצוין, לא הייתי מופתע לראות את קלאנאד מדובב לעברית ושבדיוק זה יהיה הסגיר Smile
שקדדדדדדדדדד  mushi  אעאע תודה לךךךךךךךךךך!!!
זאת המחמאה הכי גדולה שיכולתי לקבל!
בינתיים אגב אני כבר טריליון זמן לא מעלה כאן קאברים אבל מעלה קאברים כל שבוע לערוץ שלי, אז אם אתה רוצה לעקוב ולא לפספס אתה יכול להירשם ליוטיוב~
חזרה למעלה