פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 234
120713
כבר שבועיים שפספסתי את הבלוג השבועי שלי. הראשון היה כי נשארתי זבת כדי לסיים לעבוד על פרויקט עם דדליין ממש קצר (והצלחנו! זה היה מאוד כיף) והשני היה מרתון דאנגאן רונפה שסיימתי ביומיים והיה ממש כיף. החלטתי לא לעשות השלמות של עוד שני פוסטים נוספים כמו בפעם הקודמת שפספסתי שבוע. deal with it. 

תזגמתי השבוע בבסיס. זה היה מוזר אבל כיף. אני צריך לעשות את זה יותר.

שלא כהרגלי היום אני אחפור על מנגה וזהו. אני מרגיש צורך להצדיק את עצמי לעצמי כי אני קורא מנגה נוראה ואין לי עם מי לדבר עליה. כנראה ששמעתם עליה, קוראים לה fairy tail.

אזהרה: הפוסט הזה כולל המון ספויילרים. הם עטופים בקופסת ספויילרים. לראות את האנימה לא מספיק כדי לקרוא את מה שאני כותב כאן, כי אני מדבר על הפרקים האחרונים של המנגה; ראו הוזהרתם.

אני קורא fairy tail כבר כמה שנים. במקור זה היה כי חבר מפורום רולפליי של megaman battle network המליץ לי על הסדרה - קראתי והיא הייתה די בסדר, לא משהו אבל גם לא רעה. הצטרפתי לפורום הרולפליי שהוא היה חבר בו של fairy tail, לא הייתי נורא פעיל אבל כן נהניתי. נקפוץ קדימה לכיום; אני עדיין קורא את המנגה, אבל רק בגלל שהיא מראה סימני סיום. אני נגעל ממנה יותר ויותר.

ספויילרים לפרקים העדכניים של המנגה של fairy tail!:

זה פשוט משגע אותי. כשבכל קרב - כל קרב - אין שום נזק רחוק-טווח יותר מ"דמות שלאף אחד לא איכפת ממנה מקבלת שריטה באף", מה הטעם של הסדרה? אין שום תחושת סכנה בקרבות (שגם ככה מנוצחים כולם ע"י הדמות הראשית, שהוא אידיוט ומעצבן אותי ברמה אחרת לגמרי), ואין לי שום סיבה להיקשר לדמויות כי הן לא דמויות. הן מעין קונספטים סטטיים, קלישאות שלא יכולות להשתנות או למות בשום צורה, אין עניין אפילו בקרבות כי האסטרטגיה של הדמות הראשית בכל קרב היא להרביץ ליריב, להגיד שההתקפה של היריב לא פעלה עליו כי <הוא אכל אותה/היא חלשה מדי/החברים שלו תומכים בו>(בחר אחד), ואז לנצח.

באמת שאני רוצה שזה כבר ייגמר, אפילו שברור לי שזה יהיה גרוע עד הסוף. אני חושד שדמות ראשית אחת בדיוק תמות, ולא יהיה נזק רחוק-טווח. ושזה יהיה הרבה יותר ארוך משאני רוצה שזה יהיה (אני לא רואה את זה נגמר בפחות מ-50 פרקים בקצב הנוכחי). אני חושב שאני פשוט לא אקרא את זה בלייב, אלא אחכה שזה ייגמר ואקרא את הכל בבת אחת כדי לתת לעצמי תחושה שהיה שווה לי לקרוא את הזבל הזה. (והיה שווה! זה מראה לי בדיוק למה לא שווה לי לנסות שוונן ממוצע כיום. כלומר, ברצינות, הוקוטו נו קן עשה את זה נכון לפני 30 שנה, זה לא כזה קשה <__<)

אל תראו את זה או תקראו את זה. זה חרא.
(ואם ספיר קוראת את זה: סליחה, אבל זה נכון.)

מדיה שצרכתי בשלושת השבועות האלו:

-קראתי את פרקים 17-33 של Kamikaze Kaitou Jeanne, שזה הסוף. לקראת הסוף הדמויות מתחילות להיראות כמו דמויות שזה היה מרענן, אבל בסה"כ לא יותר מדי נהניתי מזה. זו כן חתיכת היסטוריה, אז מהבחינה הזו אני שמח שקראתי.
-קראתי את פרקים 1-39 של Afterschool Nightmare, שזה הסוף. מנגה מצוינת; הקונספט טיפה ארוך אז אני רק אגיד שזה התברג לרשימת המנגות האהובות עלי, שזה לא כל כך קל, ואני ממש ממליץ לנסות.
-קראתי את פרקים 1-7 של Alive: The Final Evolution. הקונספט מעניין (יום אחד, עשרות אלפי אנשים בכל העולם מתאבדים. GO), התוכן נראה כמו מנגת שוונן ממוצעת ונראה אם הם עושים את הדמויות טובות או לא כי מבחינת קרבות לא נראה שהם יהיו מעניינים במיוחד.
-קראתי את פרקים 60-83 של Liar Game. זו הקריאה השנייה שלי של המנגה הזו - עצרתי באמצע, והיא עדיין נפלאה. הקונספט: יום אחד אתה מקבל בדואר מיליון דולר ומכתב שמסביר לך שאתה משתתף במשחק כנגד מישהו (שמזוהה במכתב כמובן). חוקי המשחק מוסברים לך, ובסוף המשחק אתה חייב להחזיר את כל הכסף שקיבלת - אבל אם השגת חלק מהכסף של האיש השני, כמובן, אתה שומר אותו. מכאן והלאה המשחקים, כמובן, רק מסתבכים. מנגה מצוינת ומומלצת. (ואגב פרק 80 בערך הוא אחד הפרקים האהובים עלי, למי שקרא. הסוף של המשחק של נאו בסיבוב התחייה השני.)
-שיחקתי את כל המשחק Dangan Ronpa: Hope's Academy and Despair's Students. משחק ממש ממש מצוין, הראשון מסוגו ששיחקתי ועכשיו אני מחפש את סדרת phoenix wright בחנויות כי וואו זה היה טוב. תשחקו! ואם לא, תראו את הסדרה! ואגב הסדרה...
-ראיתי את הפרק הראשון של  Dangan Ronpa: Hope's Academy and Despair's Students: The Animation. עם כמה חברים בבסיס, שכולם מאוד אהבו והחלטנו לעשות צפייה שבועית בפרק שיוצא, שזה נפלא; אחד מהם גם רוצה לשחק את המשחק.
-ראיתי את פרקים 1-2 של Free!. אני די נהנה - שני שליש מהדמויות עד עכשיו מראות סימני דמויות מעניינות, שזה מרשים.
Share this post on:reddit

Comments

TheGeeTee1
אז ככה:
א. אתה עדיין כותב נהדר וכיף לקרוא את זה. Very Happy
ב. אני לא לגמרי יכול להסכים איתך לגבי פיירי טייל - בינתיים נורא נהניתי מזה, אפילו שזה רדוד. מצד שני, "בינתיים" זה לא כזה מתקדם במנגה, אני מאמין, והפסקתי לקרוא את זה בטענה ש"אני אמשיך מתישהו" לפני... די הרבה זמן. כנראה שיעמם לי קצת... בכל מקרה, יכול להיות שהתחושה שלך לגבי פיירי טייל זו אותה תחושה שיש לי כרגע לגבי בליץ' - ובליץ' נהיה איום ונורא. תאמין לי לגבי זה. XD
ג. ליאר גיים זה אדיר.
ד. דאנגאן רונפה זה גם אדיר.
Vurskari
א. D :
ב. ההתחלה של פיירי טייל היא לא רעה יחסית לז'אנר. פשוט שהיא לא הולכת לשום מקום בשום צורה.