פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
H0ntouNi
H0ntouNi
Male מספר הודעות : 123

[קאבר] בליץ' - פתיח מס' 6 (Aqua Timez - Alones) Empty [קאבר] בליץ' - פתיח מס' 6 (Aqua Timez - Alones)

2020-01-27, 01:39
טוב, הקול שלי די צרוד עכשיו ואני מזייף מלא (וגם בכללי יש לי קול די מוזר), אבל אמרתי לעצמי:
FUCK IT.
ועשיתי קאבר (הראשון שאי פעם עשיתי בחיי הארוכים, אם חושבים על זה Shocked ).
אה, ותצטרכו לסלוח לכל התוספות מסביב. בדיוק היום גיליתי איך להקליט עוד ערוצים ב־Audacity וניסיתי להשתעשע קצת  freeze

מזהיר מראש: אני לא יודע לשיר! נא לא לצפות ליותר מדי!

...

ובכן.

WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

[קאבר] בליץ' - פתיח מס' 6 (Aqua Timez - Alones) Empty Re: [קאבר] בליץ' - פתיח מס' 6 (Aqua Timez - Alones)

2020-01-28, 07:42
תקשיב אתה לא מותיר לי ברירה אלא לנהוג באלימות.
על מה אתה מקשקש??? יש לך את אחד הקולות הכי יפים ששמעתי, וזה ביצוע נהדר. השיר הזה יושב עליך *בול*. נכון, יש קצת מקום לחזק את השליטה בקול בויבראטו אבל דייקת והעוצמות שלך נכונות, ההרמוניות מקסימות, האנרגיות, הכל. אני בשוק. מתי אני יכולה לגנוב אותך לדואט? D:
H0ntouNi
H0ntouNi

[קאבר] בליץ' - פתיח מס' 6 (Aqua Timez - Alones) Empty Re: [קאבר] בליץ' - פתיח מס' 6 (Aqua Timez - Alones)

2020-01-28, 13:02
WingsOfLightLegend כתב:תקשיב אתה לא מותיר לי ברירה אלא לנהוג באלימות.
על מה אתה מקשקש??? יש לך את אחד הקולות הכי יפים ששמעתי, וזה ביצוע נהדר. השיר הזה יושב עליך *בול*. נכון, יש קצת מקום לחזק את השליטה בקול בויבראטו אבל דייקת והעוצמות שלך נכונות, ההרמוניות מקסימות, האנרגיות, הכל. אני בשוק. מתי אני יכולה לגנוב אותך לדואט? D:

טוב, שני דברים טובים קרו לי היום: עברתי טסט, וקיבלתי מחמאה מווינגס על קאבר   ugh

כנראה אעשה עוד קאברים בקרוב, אז אני מניח שהשירה שלי עוד תשתפר.

ו... רק תבקשי  yada
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2020-01-28, 14:56
H0ntouNi כתב:
WingsOfLightLegend כתב:תקשיב אתה לא מותיר לי ברירה אלא לנהוג באלימות.

טוב, שני דברים טובים קרו לי היום: עברתי טסט, וקיבלתי מחמאה מווינגס על קאבר   ugh

כנראה אעשה עוד קאברים בקרוב, אז אני מניח שהשירה שלי עוד תשתפר.

ו... רק תבקשי  yada
מזל טובבבבבבב~~~ 
מחכה בקוצר רוח לשמוע עוד! 
אין לי כרגע פרויקט שאני חושבת עליהם אבל אדבר איתך כשאחשוב על משהו!
MaorStudio
MaorStudio
Male מספר הודעות : 131

2020-01-29, 12:11
קאבר ממש ממש מעולה
הקול שלך נשמע כמעט זהה לזמר המקורי בחלק מהרגעים
H0ntouNi
H0ntouNi

2020-01-29, 20:57
יאאא
תודה רבה D:
חזרה למעלה