פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig
מספר הודעות : 168

נעימלהכיר! Empty נעימלהכיר!

2017-10-17, 21:19
בס"ד

שלום! אני חדשה כאן, ומתרגשת מאוד להצטרף!

קוראים לי שהם (בגנו) בר-גד, ואני סטודנטית בבר אילן וגרה ברמת-גן.
אהבתי לתרגם כתחביב כבר מגיל צעיר יותר, אבל רק לפני שלוש שנים התחלתי ממש לסיים שירים באורך מלא, וגם התוודעתי לשפה היפנית בהרחבה- ונהניתי במיוחד לשלב בין השניים.

חוצמזה, אני אוהבת מאוד לצייר ולנגן ולקרוא ולכתוב ולשמוע פסקולים ולצפות באנימציה מכל הסוגים כמעט; אני עובדת על סיפור משלי, ומתקשה להחליט על פורמט בשבילו; מלחינה מנגינות, אבל כמעט רק בסולם מז'ורי והן לא ארוכות יותר משתי דקות; ולא מסוגלת לשיר כמעט בגרוש.

מצפה בשמחה להכיר אתכם, ללמוד מכם ולשתף אתכם!
כבר כיף לי. ^^
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

נעימלהכיר! Empty Re: נעימלהכיר!

2017-10-17, 21:26
שומפסססס את נשמעת מגניבה ממש יווו איזה כיף שהצטרפת ;;
ברוכה הבאה אל הפורום ומקווה שתהני כאן ותמצאי כאן בית חם לכל תחביבייך, הפורום עבר המון שינויים במהלך קיומו אבל יש לנו כאן פינת כתיבה שאת מוזמנת לחלוק בה דברים שכתבת, פינת קאברים שאפשר להעלות בה גם קאברים אינסטרומנטלים, ובכלל כל דבר שתרצי יכול להתגשם כאן D: (טוב, כמעט)

מסטודנטית אל סטודנטית, בהצלחה בשנת הלימודים החדשה שמתחילה בקרוב! כולנו צריכים להיזהר שהיא לא תשבור את רוח היצירה שלנו ותשאב את שמחת החיים שלנו ;;
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-10-17, 21:45
בס"ד

תודה רבההה!! וכיף להסתובב באתר שיש בו אנשים מדהימים כמוך, גם כן! (מכל מה שהספקתי להתרשם!)
אמנם אין לי ציוד הקלטה טוב, אבל אם אוציא פעם מתחת ידיי משהו ברמה סבירה אדאג להעלות אותו לקאברים. 3:

שנת הלימודים מתחילה עוד מעט וכל מה שאני רוצה הוא לשרוד! (QmQ) בהצלחה לכל הסטודנטים\ות!

נ.ב. אשר לציורים- אמנם הפורמט באתר עדיין לא נוח לי מספיק כדי להעלות אותם, אבל יש לי טאמבלר (www.tzufcallsmeshomps.tumblr.com) שאליו אני מעלה כמעט כל ציור- ספציפית עכשיו אני מעלה ציורים של דמויות מהסיפור שלי, במסגרת "אינקטובר". בע"ה כשארגיש קצת יותר בנוח אשתדל להעלות לכאן ציורים בנושאים מוכרים יותר!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-10-17, 23:12
אעאאעאע את ממש מוכשרתתתתתתתתתתת *-* וואו את באמת ממש ממש טובה האמת שאני לא ממש בטאמבלר אבל ממש אשמח לראות עוד דברים שעשית בעתיד! את מציירת גם דיגיטלי או רק מסורתי? אני עצמי גם מציירת אבל אני לא מספיק טובה ולפעמים כשאני צריכה לסרטונים אני מבקשת עזרה מאנשים אחרים, אולי יום אחד אעזר בכישרון הזה D:

אני אישית מעדיפה להעלות את הקאברים שלי ליוטיוב ולא לכאן, פשוט כי אני מעלה המון מהם וזה יספים את הפורום XD את יכולה להתחיל מציוד פשוט, כולנו התחלנו ככה וזה ממש בסדר! הכי חשוב ליהנות ^^
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-10-17, 23:23
בס"ד

המון תודה! D:
בטח! יש לי ערמות של קשקושיאדה דיגיטלית, ואשמח לסייע אם יתעורר הצורך במקביל לזמן פנוי!
ואת צוחקת?? אם את אחראית לאווטאר\באנר היפהפיים שלך, את טובה הרבה יותר מכפי שאת חושבת. ^^

מעודד אותי לשמוע לגבי הציוד! אני מקליטה לעתים רחוקות נורא, אז כנראה שיהיה יותר נוח להעלות לכאן בינתיים. עוד לא פיתחתי מספיק מולטימדיה בשביל ערוץ יוטיוב, בכולופן.
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

2017-10-18, 01:03
היי וברוכה הבאה (שוב) Very Happy
ואו, את מציירת מדהים O_O טוב תכלס אין לי זכות דיבור בכלל כי אני לא מצייר כלום(חוץ מסקיצות שאני רוצה להביע איזה רעיון מסויים אבל אפילו זה יוצא מעפן אז מה)
יש כמה מהלחנותיך להאזנה? Smile אני ממש רוצה להלחין שירים אבל אני תוהה, אני צריך לדעת לנגן בפסנתר? יעני ארקודים וכל זה? אני הרבה פעמים יכול לדמיין מנגינה בראשי, לשרוק אותה(אני אוהב מאוד לשרוק) ואז לנחש את הדה רה מי באפליקציית פסנתר באייפון ולהקליט את זה(אמרו לי שזה קשור לשמיעה מוזיקלית ושלא לכל אחד יש את זה אבל אני לא קונה את זה). אבל אני מנחש שזו לא הדרך? או שכן? האם מומלץ שאלמד פסנתר? או פשוט להמשיך בדרך הזו? :O
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2017-10-18, 07:39
Shomps כתב:בס"ד

המון תודה! D:
בטח! יש לי ערמות של קשקושיאדה דיגיטלית, ואשמח לסייע אם יתעורר הצורך במקביל לזמן פנוי!
ואת צוחקת?? אם את אחראית לאווטאר\באנר היפהפיים שלך, את טובה הרבה יותר מכפי שאת חושבת. ^^

מעודד אותי לשמוע לגבי הציוד! אני מקליטה לעתים רחוקות נורא, אז כנראה שיהיה יותר נוח להעלות לכאן בינתיים. עוד לא פיתחתי מספיק מולטימדיה בשביל ערוץ יוטיוב, בכולופן.
זהו האמת שאת זה ספציפית לא ציירתי אלא ביקשתי ממישהי, אבל את הקודם ציירתי. אני חושבת שאני לא מתאמנת מספיק פשוט וגם נגינה הזנחתי שנים, כי כן יש לי כמה ציורים שבעיני כן יפים וראויים, האמת, אני פשוט לא מאומנת אז לוקח לי המון זמן לעשות סקיצה. בצביעה אני יותר טובה! 

ומוזמנת להעלות כאן, לשם כך זה נועד~
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-10-18, 10:29
Shaked כתב:היי וברוכה הבאה (שוב) Very Happy
ואו, את מציירת מדהים O_O טוב תכלס אין לי זכות דיבור בכלל כי אני לא מצייר כלום(חוץ מסקיצות שאני רוצה להביע איזה רעיון מסויים אבל אפילו זה יוצא מעפן אז מה)
יש כמה מהלחנותיך להאזנה? Smile אני ממש רוצה להלחין שירים אבל אני תוהה, אני צריך לדעת לנגן בפסנתר? יעני ארקודים וכל זה? אני הרבה פעמים יכול לדמיין מנגינה בראשי, לשרוק אותה(אני אוהב מאוד לשרוק) ואז לנחש את הדה רה מי באפליקציית פסנתר באייפון ולהקליט את זה(אמרו לי שזה קשור לשמיעה מוזיקלית ושלא לכל אחד יש את זה אבל אני לא קונה את זה). אבל אני מנחש שזו לא הדרך? או שכן? האם מומלץ שאלמד פסנתר? או פשוט להמשיך בדרך הזו? :O
בס"ד

היי שקד! לכולם יש זכות דיבור ובמיוחד לך, כי גם אם אתה לא מצייר אתה בתפקיד החשוב של הקהל. 3:
יש לי! לא חובה להכיר את הפסנתר, אבל זה בהחלט מעניק יתרון. אקורדים רצוי לדעת או לפחות לסדר, כדי לתת עומק למנגינה שלך; מה שאתה מתאר אכן קשור לשמיעה מוזיקלית. אתה יודע להתאים את מה שבראש לצלילים ממשיים, וזו מיומנות שימושית! ככל שתכיר יותר את התווים, זה יבוא לך בצורה יותר טבעית.
אז אתה יכול להמשיך בדרך שלך ויכול גם להעשיר אותה מדי פעם בלי להילחץ! אם מתחשק לך, נסה להוריד את תוכנת MuseScore בחינם מהאינטרנט. אפשר לדמות שם הרבה כלים באמצעות תווים (זה לא פשוט אבל ניתן ללמידה עצמית), ודרכה כתבתי חלק מההלחנות שלי. זה נוח, כי אז המחשב מנגן בשבילך.

הנה כמה מהמנגינות שכתבתי לתוכנה:
*A moment of serenity
*Andromeda's Duet
*Coral's Theme
(והנה גם זה-)
*מבוסס על מנגינה קיימת- חפשו את kh terra's theme ביוטיוב כדי לשמוע את המקור

יש עוד כמה מנגינות שכתבתי ל- finale, אבל אין לי לינק אליהן. ;^w^

אז תהנה ותתנסה ותיצור דברים חדשים! ואם תהיה לך מנגינה ויחסרו לך אקורדים, אשמח לנסות ולעזור!
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-10-18, 10:31
~WingsOfLightLegend~ כתב:
Shomps כתב:בס"ד

המון תודה! D:

זהו האמת שאת זה ספציפית לא ציירתי אלא ביקשתי ממישהי, אבל את הקודם ציירתי. אני חושבת שאני לא מתאמנת מספיק פשוט וגם נגינה הזנחתי שנים, כי כן יש לי כמה ציורים שבעיני כן יפים וראויים, האמת, אני פשוט לא מאומנת אז לוקח לי המון זמן לעשות סקיצה. בצביעה אני יותר טובה! 

ומוזמנת להעלות כאן, לשם כך זה נועד~
בס"ד

מאה אחוז! אשמח ממש לראות גם ציורים שלך בכל הזדמנות. סקיצות יכולות להיות סיוט לפעמים, אבל הן תמיד שוות את זה בסוף כשמגיע הזמן לצבוע.~
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2017-10-18, 14:17
Shomps כתב:
בס"ד

היי שקד! לכולם יש זכות דיבור ובמיוחד לך, כי גם אם אתה לא מצייר אתה בתפקיד החשוב של הקהל. 3:
יש לי! לא חובה להכיר את הפסנתר, אבל זה בהחלט מעניק יתרון. אקורדים רצוי לדעת או לפחות לסדר, כדי לתת עומק למנגינה שלך; מה שאתה מתאר אכן קשור לשמיעה מוזיקלית. אתה יודע להתאים את מה שבראש לצלילים ממשיים, וזו מיומנות שימושית! ככל שתכיר יותר את התווים, זה יבוא לך בצורה יותר טבעית.
אז אתה יכול להמשיך בדרך שלך ויכול גם להעשיר אותה מדי פעם בלי להילחץ! אם מתחשק לך, נסה להוריד את תוכנת MuseScore בחינם מהאינטרנט. אפשר לדמות שם הרבה כלים באמצעות תווים (זה לא פשוט אבל ניתן ללמידה עצמית), ודרכה כתבתי חלק מההלחנות שלי. זה נוח, כי אז המחשב מנגן בשבילך.

*A moment of serenity
*Andromeda's Duet
*Coral's Theme
(והנה גם זה-)

אז תהנה ותתנסה ותיצור דברים חדשים! ואם תהיה לך מנגינה ויחסרו לך אקורדים, אשמח לנסות ולעזור!
ואו, זה מדהים! הכי אהבתי את הראשון!האמת שהוא הזכיר לי קצת נעימה מ'פוקימון צינוק מיסתורי 2' רק באווירה פחות מסתורית ופחות אולי מלנכולית באיזשהו אופן, (ברור שהיצירות שונות, פשוט נראה לי שתאהבי את הנעימה):
https://www.youtube.com/watch?v=Z0UMoWgw7Bc

אנסה בהחלט לכתוב דברים בתוכנה! תודה רבה Very Happy 

בנוגע לאקורדים, אני מניח שאם יש את הבסיס מלודי, אפשר להלביש עליה הכל בזמן המתאים...לא? אני מתכוון, לא משנה מה הייתה היצירה, תמיד חיפשתי את המלודיה בפנים, אקורדים הרגישו לי כמו קישוטים שאפשר לשנות לפי הצורך.
Shomps
Shomps
Female Cancer Pig

2017-10-18, 14:47
Shaked כתב:
Shomps כתב:
בס"ד

*A moment of serenity
*Andromeda's Duet
*Coral's Theme
(והנה גם זה-)

ואו, זה מדהים! הכי אהבתי את הראשון!האמת שהוא הזכיר לי קצת נעימה מ'פוקימון צינוק מיסתורי 2' רק באווירה פחות מסתורית ופחות אולי מלנכולית באיזשהו אופן, (ברור שהיצירות שונות, פשוט נראה לי שתאהבי את הנעימה):
https://www.youtube.com/watch?v=Z0UMoWgw7Bc

אנסה בהחלט לכתוב דברים בתוכנה! תודה רבה Very Happy 

בנוגע לאקורדים, אני מניח שאם יש את הבסיס מלודי, אפשר להלביש עליה הכל בזמן המתאים...לא? אני מתכוון, לא משנה מה הייתה היצירה, תמיד חיפשתי את המלודיה בפנים, אקורדים הרגישו לי כמו קישוטים שאפשר לשנות לפי הצורך.
בס"ד

וואו, זה באמת דומה! ויפהפה. התהפנטתי קצת. @_@

האקורדים אולי נראים כמו קישוט, אבל למעשה הם אלו שמעניקים את העומק למלודיה ויכולים לשנות לחלוטין את ההקשר הרגשי של המנגינה. המלודיות עצמן בדרך כלל לא גורמות לי לבכות, אבל בהקשר המתאים ברקע- כן הו כן. לדוגמא, אם אתה מכיר את FFX, יש מנגינה בשם to zanarkand.
הנה שני ביצועים עם אותה מלודיה, אבל אקורדים שונים קצת בחלק מהקטעים- ופשוט תראה מה זה עושה. (גם הביצוע עצמו קצת שונה, אבל תנסה להתמקד באקורדים)

1. אוספים לפסנתר
2. גרסה אלטרנטיבית
Equinox
Equinox
Male Leo Pig

2017-10-18, 15:22
לא יודע כיצד להסביר לך, אבל מבחינתי הם אותו הדבר. נכון, האקורד יכול לגרום לזה להישמע שמח או עצוב, יותר מתרגש או יותר סולידי, אבל המלודיה היא אותה המלודיה. אני יכול לשמוע מוזיקה בעיבוד רוקיסטי מגניב או בעיבוד קלאסי, אבל המלודיה תישמר, והיא חזקה יותר מהאקורדים, לפחות לטעמי.
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2017-10-21, 21:02
ברוכה הבאה שומפס! אני עידו או עיב. ממה שהתרשמתי, את ממש אדירה.
את מציירת נהדר!!! ומלחינה מדהים!!! ומתזגמת מגניבה!!!

IS THERE NOTHING YOU CAN'T DO

אה, וגם אוהבת קינגדום הארטס מסתבר?!

בכל אופן, ממש אהבתי את A moment of serenity, ממש נשמע כמו מוסיקה ממשחק כשמגיעים לעיירה שלווה כזו. עושה לי חשק לכתוב לזה מילים גם~
לא יודע אם שיחקת זלדה, אבל פעם גם כתבתי מילים לנעימה משם:
https://tizgum.forumisrael.net/t85-topic

מחכה לראות ממך עוד דברים Smile
((Cressence
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 402

2017-10-25, 20:43
ברוכה הבאה!
עוד לא הספקתי להסתכל על מה שהעלית לכאן אבל כן הסתכלתי על הציורים שלך והם ממש ממש יפים Smile שיהיה לך המון בהצלחה עם הסיפור שלך ובכל שאר הדברים שאת עושה
Adi
Adi
Male מספר הודעות : 153

2017-10-28, 14:49
ברוכה הבאה לפורום Smile
חזרה למעלה