פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
spring day
spring day
Female מספר הודעות : 44

אני חדשה ומתלהבת מידי? Empty אני חדשה ומתלהבת מידי?

2016-09-29, 22:12
היי אז אני ספרינג דיי. אני חדשה בפורום ואני די חדשה בתחום אולי אפילו ממש חדשה בתחום, ואחרי שסקרתי את האתר הזה כבר הרבה פעמים התאהבתי בו איך אפשר שלא?! (בזכות ווינגי תודה!) אבל הרגשתי שאני חדשה מידיי בשביל ל"שחק" עם ה"גדולים", ואולי קצת פחדתי. אין לי אף חבר בסביבה שלי שאני יכולה לשתף אותו בזה, כי כשאני מתחילה לדבר על משהו בסגנון כמו אנימה או ווקלויד בהתלהבות ענקית אנשים צוחקים על זה או חושבים שאני לגמרי פריקית. בהתחלה הייתי סבבה עם זה והכל אבל לאחרונה אני מרגישה שזה ממש מעצבן,מציק ומעיק וזה הגיע כבר לפעם או פעמיים שאני כמעט בוכה. כי כשיש לך משהו שאת מתמסרת אליו ואף אחד קרוב אליך לא מבין אותך את יכולה להרגיש קצת בודדה אז... רציתי לדעת מה דעתכם?, ומה אוכל לעשות?, ואולי גם אתם הייתם במצב הזה פעם?, ואם כן איך יצאתם מזה? יש לי כל כך הרבה שאלות! אבל... אני מפחדת שאני יותר מידיי חדשה ויותר מידי מתלהבת. כל מילה שאני כותבת פה אני חושבת עליה חמש פעמים לפחות. אבל כשאני מדברת עם חברים שלי ולא חושבת, אני מתחרטת על זה בגדול. אני מרגישה שאני כל כך בתחילת הדרך ואני לא יכולה להתקדם מפה. אולי בגלל שאני לא יודעת איך לעשות את הצעד הראשון, ואולי כי אני עצלנית, ואולי כי אני לא יודעת לדחוף את עצמי. הראש שלי כבר מבולבל אבל אני יודעת דבר אחד וזה שאני לא אוותר, ובסופו של דבר אצליח להגשים את מה שאני רוצה בתחום שאני אוהבת. שזה כמובן תזגומים, ואנימה, ומנגה, וווקלויד, וקאברים, ולצייר בסגנון שאני אוהבת, ולשמוע שירים ביפנית גם אם הם לגמרי לא הגיוניים וגם אם אני לא תמיד מבינה אותם. וואו ירדה לי אבן מהלב! גם אם לא תקראו את כל מה שכתוב פה וגם אם אף אחד לא קרא את זה אני מרגישה יותר חופשיה אז תודה. רציתי לשתף את זה פה כי חשבתי שיש סיכוי קטנטן שמישהו יקרא את זה ויבין אותי ועד שאני לא אלחץ אנטר לא יהיה לי צעד ראשון. אז מצטערת אם חפרתי bow מצטערת אם ביאסתי  bowמצטערת אם בזבזתי לכם את הזמן  bowאבל אם יום אחד תראו שאני עושה את מה שאני אוהבת אז תגידו לי שקראתם את הפסקה הארוכה והמשעממת הזאת תודה אם קראתם! bye
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

אני חדשה ומתלהבת מידי? Empty Re: אני חדשה ומתלהבת מידי?

2016-09-30, 08:04
ספרינג דיי היקרה והאהובה, ברוכה הבאה לפורום hi
קודם כל, התרגשתי ממש לראות את מה שכתבת. אני חושבת שכמעט כל חברי הפורום חוו את מה שאת מתארת בשלב כזה או אחר, עד שהם גילו אנשים שדומים להם. ואיפה מוצאים אנשים כאלה? חלק מוצאים בכנסים, חלק מוצאים באינטרנט... כך או אחרת, הפורום הזה מאחד אנשים עם תחביבים משותפים שאנחנו לא יכולים לדבר עליהם במקום אחר, כי אנשים אחרים פשוט לא יבינו.
אז אנחנו שמחים ממש להיות כאן בשבילך ואת ממש לא חופרת או מתלהבת מידי, את מתלהבת בדיוק במידה הנכונה. גם אני התלהבתי ככה כשהייתי קטנה יותר וגיליתי בפעם הראשונה שאני לא היחידה בעולם שאוהבת אנימה וכתיבה. אז אנחנו כאן בשבילך ויש המון נושאים בפורום, מוזמנת לכתוב על כל מה שבא לך!
את יכולה לחלוק ציורים, תזגומים, שירים שאת אוהבת, סדרות שאת אוהבת... כרגע הפורום בתקופה שהוא קצת פחות פעיל, אבל אני בטוחה שיהיו אנשים שיענו (אני כאן בכל מקרה תמיד kawaii).
אז אין לך על מה להצטער, אנחנו מקבלים אותך בהמון המון אהבה! מקווה שלאט לאט תמצאי יותר ויותר אנשים שתרגישי איתם בנוח. לאט לאט רובנו מפתחים בתיכון שני חלקים בעצמנו. החלק שבבית הספר והחלק שבבית, באינטרנט, ששם אנחנו חופשיים לעשות מה שאנחנו רוצים. זה לא באמת לזייף את עצמנו, זה פשוט לרוב עדיף מלהתאכזב מאנשים שלא מבינים או שצוחקים עלייך (וזה קרה לכולנו. אני אישית לא הייתי חזקה להתמודד עם זה, אבל יש אנשים שלא שמים על אף אחד והם אוטאקואים מוצהרים בכל מקום).
אני בטוחה שגם בסביבה שלך יש אנשים שאוהבים אנימה, אבל הם אולי מתביישים. אז עד שתמצאי אותם אנחנו כאן!
סליחה אם חפרתי, אבל מקווה שזה עזר  Razz Like a Star @ heaven
spring day
spring day

2016-09-30, 21:24
תודההההה ווינגי את ממש חיזקת אותי ואני ממש ממש מודה לך שאת תומכת בי ככה ואני כל כך שמחה שאת פה אבל... טעות אחת בהקלדה שלך באמת טעות פיצ פיצ פיצ פיצ פיצפונת במקום "תיכון" תכתבי "ח-ט-י-ב-ה" יש לי את השלוש שנים האלה להגיע לדבר הזה שקוראים לו "תיכון" את יודעת אבל אל תדאגי זה ממש החמיא לי שאת חושבת ככה... blush
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2016-09-30, 21:37
spring day כתב:תודההההה ווינגי את ממש חיזקת אותי ואני ממש ממש מודה לך שאת תומכת בי ככה ואני כל כך שמחה שאת פה אבל... טעות אחת בהקלדה שלך באמת טעות פיצ פיצ פיצ פיצ פיצפונת במקום "תיכון" תכתבי "ח-ט-י-ב-ה" יש לי את השלוש שנים האלה להגיע לדבר הזה שקוראים לו "תיכון" את יודעת אבל אל תדאגי זה ממש החמיא לי שאת חושבת ככה... blush
אפילו לא שמתי לב שכתבתי את זה XD
האמת שאצלנו פשוט התיכון והחתיכה מחוברים אז קראנו גם לחטיבה "תיכון", למרות שזה לא. אז סורי, עניין של הרגל Smile בראש שלי באמת היה גילאי החטיבה~

תמיד כאן בשבילך!
Keeno
Keeno
Admin
Male Leo Goat
מספר הודעות : 827
https://tizgum.forumisrael.net

2016-09-30, 22:21
היי ספרינגי (זה בסדר לקרוא לך ספרינגי? זה גם מתחרז עם ווינגי~) וברוכה הבאה לפורומינו הקט!

מסכים לגמרי עם ווינגי - תמיד יהיה מישהו שיוכל לחלוק את התחביבים והדברים שאנחנו אוהבים. זה רק עניין של למצוא אותם, ואני בטוח שבמקרה שלך את תמצאי Smile הי, מצאת אותנו לפחות וזה כבר לא מעט בכלל! אנחנו שמחים לחלוק את אהבתך לאנימה, ווקלויד, ולשפה העברית ^^

לא חפרת ולא ביאסת בכלל! את מוזמנת תמיד לשתף ולחלוק כל מה שעולה על רוחך  hero (זו ההשפעה של רוחך עלינו. סתם.)

ושתהיה שנה טובה וחג שמח~

עיב
TsUNaMy WaVe
TsUNaMy WaVe
Female Gemini Dog
מספר הודעות : 97
http://alsubs.net/

2016-10-03, 18:47
היי ספרינג!
כמו שאת לא הרגשת בטוחה לכתוב כאן גם אני לא כזה מרגישה בטוחה לכתוב לך (בכל זאת, אני לא מגיבה כאן יותר מדי). אבל רציתי להוסיף על מה שכבר אמרו לפני שאת לא לבד בכלל ואני בטוחה שרוב אם לא כל האנשים שיש כאן חוו את מה שאת חווה לפחות פעם בחיים שלהם.
לא יודעת אם המשפט הבא יבאס או יעודד אותך - אבל אני כבר בת 22 ועדיין אין אף אחד מחיי היום-יום שלי (ועברתי כבר 12 שנות לימוד, 3 שנים צבא ועוד שנה סתם בחיים הרגילים) שאוהב אנימה כמוני. אבל זה לא אומר שאני לבד! במהלך השנים הלכתי לכנסים ותמיד לקחתי חלק פעיל בקהילות, ויש לי לא מעט חברים קרובים, ואפילו קרובים מאוד, שאני בקשר יום-יומי איתם, גם אם זה רק באינטרנט. פשוט יש לי את החברים הרגילים שלי ואת אלו מהאינטרנט, שגם אותם יוצא לי לפגוש, גם אם זה פעם בלא מעט זמן (:
אאחל לך למצוא אנשים כאלה גם בלי להיות תלויה יותר מדי באינטרנט, אבל רק רציתי להגיד שגם אם לא זה לא סוף העולם! זה שעשית את הצעד הראשון ונכנסת לקהילה כבר פותח לך דלתות לפגוש עוד אנשים שאוהבים את מה שאת אוהבת. ומיניסיון, זה עוזר.
(אני כבר שנה חלק מהקהילה הבינלאומית של לאב לייב, ופגשתי שם אנשים שקרובים אלי בצורה מטורפת. והם גרים במקומות כמו גרמניה, אוסטרליה, ארצות הברית...)

תהני בפורום, ואל תפחדי לכתוב שום דבר! ^^
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2016-10-05, 22:44
היי ספרינג~
אין לך מושג אין נגעת בי עם הפסקה הלא-באמת-חפרת הזו שלך. TT~TT
אני מרגישה ככה כל הזמן. בגלל זה קשה לי עם אנשים חדשים. כי לא משנה מה אני אגיד, אני ארגיש שהם לא יבינו מאיפה נחתתי עליהם....
לשמחתי אני פחות כזו באינטרנט, ככה הגעתי לפורום~ ^^

בכל מקרה, I FEEL YOU
כל מילה. 
ממש.
באמת.
וואו, אין לך מושג כמה.
mou

אל תהססי לכתוב פה בפורום ולתזגם ולצייר ולעשות מה שבא לך. כולם פה ממש תומכים וחמים וכל ביקורת שתקבלי כאן היא בונה וחיובית.
כל שטות מתקבלת בברכה (כי אי שפיות איננה מום) וכולנו קצת שרוטים כבר גם ככה.

ובנוגע לזה שאין לך את מי לשתף בכל הקטע של האוטאקו-איות.....
אני יכולה לחפור לך על זה לא פחות.
בואי נבכה ביחד.  depressed

ועכשיו אני אלחץ "שלח" לפני שאספיק לחשוב על כל הפוסט הזה שוב. Very Happy
((Cressence
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 402

2016-10-11, 18:13
קצת באיחור אבל- ברוכה הבאה לפורום!

כיף לראות עוד מישהי שאוהבת אנימה, מאנגה וכל השאר Smile

אני יכולה להתחבר להרגשה שלך, גם אני חוויתי משהו דומה. כבר הרבה זמן אני מגדירה את עצמי בתור אוטאקואית אבל כל מי שהיה בסביבה שלי או לא הכיר, או שייך את זה לקטגוריה של "דברים לילדים" (תודה רבה שעשית להם כזה רושם ערוץ הילדים! >n< ).

בהתחלה פשוט לא העלתי את הנושא וחייתי עם זה ככה... עד שהגיע הזמן שבו מאוד רציתי לשתף את האהבה הזאת עם עוד אנשים, לתזגם, לפרסם דברים או פשוט להכיר ולהתחבר עם עוד מישהו, אחד לפחות אם לא יותר שגם אוהב את התחום, וזה באמת היה די מלחיץ.
אבל את יודעת.. יש משפט אחד שאומר:

"מי שמפחד לשמוע "לא" בחיים לא ישמע "כן"".

אז תפסתי את עצמי בידיים ולא לקחתי ללב כשאנשים לא הבינו אותי (מה שהאמת פחות קורא בזמן האחרון. שמתי לב שיש הרבה אנשים שמכירים אנימה מחברים שלהם והם לא מזלזלים בך בגלל זה- מה שמראה שזה הופך להיות יותר ויותר פופולארי!).

אז תמשיכי להיות אמיצה ותשתפי אותנו בכל מה שתצרי וששום דבר לא יגרום לך לחשוש או לבכות! (כמו שאת רואה אנחנו מאוד נחמדים ומקבלים כל אחד כאן Smile )

המון בהצלחה וחתימה טובה!

(ואם כבר מבקשים סליחות אז- מתנצלת על התגובה הארוכה XD )
Nat~
Nat~
Female Cancer Tiger
מספר הודעות : 102

2016-10-13, 15:50
היי ספרינג, נעים להכיר!

איייייי אני יכולה להגיד לך, גם אני יחסית חדשה פה ובאמת שכל החברה פה מהממים ממש, אל תתביישי לדבר ולהעלות המון דברים, את נשמעת ממש מוכשרת ותמיד אשמח לראות דברים שלך!

בעיקרון אמרו פה כבר את הכל אז אני אקצר ואגיד שאת נשמעת ממש מהממת ויותר מאשמח לראות דברים שלך! תעלי כמה דברים שאת רוצה! -מגישה לך מגש של עוגיות- ברוכה הבאה! <3
spring day
spring day

2016-11-12, 20:50
וואו תודה חבר'ה תודה לכוווווווווולכם שעוזרים לי ותומכים בי אני חייבת לומר שממש התעודדתי במיוחד בזמן האחרון נגליתי להמון דברים חדשים דרך הפורום ועוד מעט ממש עוד מעט אני יוציא את התזגום הראשון שלי איזו התרגשות!!! חוץ מזה גיליתי המון ילדים בחטיבה שאוהבים או מחבבים או מתחילים לחבב אנימה... mou טוב קיצר אני אגייס אותם לצבא האוטקו כמה שיותר מוקדם ומי יודע אולי החברים שלי הם הבאים שירשמו לפורום הזה אז עוד פעם וכמובן לא אחרונה תודה לכם אני מרגישה פה כל כך בטוחה ואני צטערת שזה קצת האיחור אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא  (ו..נאט תודה על העוגיות הן היו כל כך טעימות!!!!) ו... תודה!
חזרה למעלה