פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

בואו נשחק Pokemon Light Platinum עם ווינגי!!! - חלק 2 Empty בואו נשחק Pokemon Light Platinum עם ווינגי!!! - חלק 2

2016-04-24, 08:54
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

בואו נשחק Pokemon Light Platinum עם ווינגי!!! - חלק 2 Empty Re: בואו נשחק Pokemon Light Platinum עם ווינגי!!! - חלק 2

2016-04-24, 13:42
וואי לגמרי נסחפנו בפרק הזה, הפרק הכי לא פוליטיקלי קורקט בעולם. XDDDDDD
כל כך הרבה בדיחות שאנשים יכולים למצוא בעייתיות XD
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

בואו נשחק Pokemon Light Platinum עם ווינגי!!! - חלק 2 Empty Re: בואו נשחק Pokemon Light Platinum עם ווינגי!!! - חלק 2

2016-04-24, 13:51
~WingsOfLightLegend~ כתב:וואי לגמרי נסחפנו בפרק הזה, הפרק הכי לא פוליטיקלי קורקט בעולם. XDDDDDD
זה כל היופי. אל תדאגי.
אין מספיק יוטיוברים שמתנהגים ככה לדעתי בלטס פלייז בישראל. אני שמח שזה היה לנו כזה טבעי!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2016-04-24, 13:57
Lucha Or כתב:
~WingsOfLightLegend~ כתב:וואי לגמרי נסחפנו בפרק הזה, הפרק הכי לא פוליטיקלי קורקט בעולם. XDDDDDD
זה כל היופי. אל תדאגי.
אין מספיק יוטיוברים שמתנהגים ככה לדעתי בלטס פלייז בישראל. אני שמח שזה היה לנו כזה טבעי!
אני קצת מרגישה לא נעים עם זה ונוטה להאשים את השעה, כי זה לא אופייני לי, אבל אני מניחה שיהיו אנשים שיתחברו לזה XD
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2016-04-25, 14:54
~WingsOfLightLegend~ כתב:
Lucha Or כתב:
זה כל היופי. אל תדאגי.
אני קצת מרגישה לא נעים עם זה ונוטה להאשים את השעה, כי זה לא אופייני לי, אבל אני מניחה שיהיו אנשים שיתחברו לזה XD
תתייחסי לזה כמו סטאנדאפ. זה בידור וזה לא חייב להיות פוליטיקלי קורקט.
כולה קראנו לפירו פיהרר ודיברנו קצת על קקי ואיברי מין של חיות קטנות. מה הביג דיל? לי זה פשוט נשמע קורע וזה אדיר XD
((Cressence
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 402

2016-04-26, 23:58
אתם ממש מגובשים חח
סרטון מהנה (למעט הספירו שממש לא הייתי קוראת לו ככה גם בצחוק o.o ונראה לי שהייתה עוד בדיחה אבל אני מניחה שקשה לעשות משהו שהוא בסדר עם כולם...).
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2016-04-27, 11:01
((Cressence כתב:אתם ממש מגובשים חח
סרטון מהנה (למעט הספירו שממש לא הייתי קוראת לו ככה גם בצחוק o.o ונראה לי שהייתה עוד בדיחה אבל אני מניחה שקשה לעשות משהו שהוא בסדר עם כולם...).
אנחנו בעיקר סטלנים כי זה היה ממש מאוחר והיינו עייפים XD סתם אבל כן קרבי הוא אח וממש כיף לשחק איתו!
מצטערת אם הרגשת שהיה לך קשה, אני בעד קצת למתן את זה להבא 3>
חזרה למעלה