פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

avatar
מגבעת
Male מספר הודעות : 136
תאריך הצטרפות : 15.01.12
מיקום : מגדל העמק
150115
אפילו לדבר פשוט כמו ללכת ללימודים אין כוח. הייתי רוצה לשתף מה שעובר עליי בזמן האחרון אבל קשה לי אפילו לדבר. הלילה האחרון היה במיוחד מלא בדרמות והבוקר לא היה יותר טוב אז הלכתי לסבא לחפש קצת שקט. פה ושם אמא שלי התקשרה ועניתי אבל לא הצלחתי לדבר. (כתבתי לה מכתב של 4 עמודים 'בקצרה' על מה מציק לי בבית אבל זרקתי לפח כי אין טעם לנסות שהיא תבין אותי) רק שמעתי אותה והשתתקתי. אני באמת כבר לא יכול. בקושי הצלחתי לדבר בחזרה לסבא שלי וזה באמת מצב שגורם ליאוש רציני כי יש לי הרבה מה להגיד אבל פשוט אין כוח ואתה מסתובב עם מבט ריקני בעיניים, אנשים שמים לב שאני מדוכא הבוקר אבל יש דברים שאי אפשר להסביר במיוחד לא כשקשה לך באמת לסמוך על אנשים. זה כל כך פתטי שאני לא מצליח לבכות. נראה לי כבר הפעם השישית הבוקר. בזמנים כאלה שיש לי מספיק על הראש אני נוטש את הכל ומתנתק מהעולם, מחפש קצת נחמה במוזיקה אבל במקום זה חושב על שטויות כמו קשרים מהעבר ואנשים שהייתי רוצה לומר להם עוד דברים אם הייתי יודע שזאת הפעם האחרונה שנדבר. בחיי שפתאום עם כל השתיקה הזאת אני לא יודע מאיפה מצאתי חשק להקליט את השטות הזו...
http://ge.tt/963ATc82/v/0

כל כך קיטשי אבל תקוע לי בראש. אני די בטוח שזה הדבר האחרון שאמור לעניין אותי כרגע אבל כנראה מרגיע אותי להזכר בזה מאשר להתעסק במה שמחכה לי בחוץ. אני חזק, אני אעבור את זה. את הכל. שום עזרה.
Share this post on:redditgoogle

Comments

WingsOfLightLegend
מגבעון יקר... בא לי פשוט לקחת אותך ולמעוך בחיבוק. באמת. אני גם כל כך מזדהה עם מה שאתה מרגיש, לא יודעת כמה יש לך מושג..  וגם תכלס זה לא אותו דבר, אבל זה דומה. וזה כואב. ולכל אחד יש דרך אחרת להרגיש את זה. 
ההקלטה שלך מקסימה והקול שלך מהפנט... ממש התרגשתי. 

מגבעון, תהיה חזק. אתה כבר חזק. פשוט תמשיך.
Permissions in this forum:
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה