פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
מגבעת
Male מספר הודעות : 136

שיר הדמות של עין דג D; Empty שיר הדמות של עין דג D;

2014-09-25, 19:32
כתבתי - אני.
אמ.. זה מה שהדמות מרגישה, אני חושב O\\\O''
ברקיע התכלת
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

שיר הדמות של עין דג D; Empty Re: שיר הדמות של עין דג D;

2014-09-25, 22:54
אוקי.
מה.
מה.

וואו.

מגבעת, אני לא חושבת שאתה מודע לזה (אולי כן) אבל אתה מוכשר בטירוף (נראה לי שידעת אבל אם לא אז תדע).
באמת שאין לך מושג כמה נהניתי לשמוע את זה!

אני יכולה לדעת עוד פרטים על הדמות?

אני אנצל את ההזדמנות הזאת כדי להגיד שפעם כשהייתי כותבת יותר סיפורים (עכשיו קצת הפסקתי) הייתי ממש מקפידה שלכל סיפור גדול שכתבתי (היו 3 סיפורים שהם כן באורך של רומן) יהיה שיר נושא Razz באחד הסיפורים אפילו כתבתי שיר קטן לכל דמות (הסיפור הזה נמחק מהמחשב בתאונה מצערת ושבר לי את הלב, אבל בואו לא ניכנס לזה ;Wink.

בכל מקרה! זה ממש ממש נהדר ואני אשמח לשמוע אותך שר עוד דברים! וכותב עוד דברים! זה ממש הרגיש לי כאילו זה לקוח מתוך סרט דיסני! גם בקול שלך :O זה היה ממש "דיסני" כזה. לא יודעת.

קיצר.

♥️
אתה נהדר!^___________________________^
מגבעת
Male מספר הודעות : 136

2014-09-26, 02:35
~WingsOfLightLegend~ כתב:אוקי.
מה.
מה.

וואו.

מגבעת, אני לא חושבת שאתה מודע לזה (אולי כן) אבל אתה מוכשר בטירוף (נראה לי שידעת אבל אם לא אז תדע).

אני אנצל את ההזדמנות הזאת כדי להגיד שפעם כשהייתי כותבת יותר סיפורים (עכשיו קצת הפסקתי) הייתי ממש מקפידה שלכל סיפור גדול שכתבתי (היו 3 סיפורים שהם כן באורך של רומן) יהיה שיר נושא Razz באחד הסיפורים אפילו כתבתי שיר קטן לכל דמות (הסיפור הזה נמחק מהמחשב בתאונה מצערת ושבר לי את הלב, אבל בואו לא ניכנס לזה ;Wink.

בכל מקרה! זה ממש ממש נהדר ואני אשמח לשמוע אותך שר עוד דברים! וכותב עוד דברים! זה ממש הרגיש לי כאילו זה לקוח מתוך סרט דיסני! גם בקול שלך :O זה היה ממש "דיסני" כזה. לא יודעת.

קיצר.

♥️

וואו אני? דיסני? איזו מחמאה  Embarassed
אני לא חושב שאני מוכשר ולצערי לפני שפרסמתי חצי שיר נמחק לי, אבל זה בפני עצמו שיר קצר שזה גם סבבה

אני כל כך מאושר לדעת שאהבת את זה! (וגם את הדיבוב לסאקורה בפייסבוק! ספרי לי איך היואה שלי דעתך ואיך אני יכול לשפר אותו <3 )

אני ממש רוצה לספר על הדמות הזאת כי היא מדהימה! ואני אשמח אם אוכל לפרסם כאן בפורום פאנדאב קצת שעשיתי לעין דג, אפילו שאני לא שלם עם איך שהוא יצא אני מעוניין לחלוק אותו מה שיקל על ההסבר של הדמות ^^
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2014-09-26, 09:11
מגבעת כתב:
~WingsOfLightLegend~ כתב:אוקי.
מה.
מה.

וואו.

קיצר.

♥️

וואו אני? דיסני? איזו מחמאה  Embarassed
אני לא חושב שאני מוכשר ולצערי לפני שפרסמתי חצי שיר נמחק לי, אבל זה בפני עצמו שיר קצר שזה גם סבבה

אני כל כך מאושר לדעת שאהבת את זה! (וגם את הדיבוב לסאקורה בפייסבוק! ספרי לי איך היואה שלי דעתך ואיך אני יכול לשפר אותו <3 )

אני ממש רוצה לספר על הדמות הזאת כי היא מדהימה! ואני אשמח אם אוכל לפרסם כאן בפורום פאנדאב קצת שעשיתי לעין דג, אפילו שאני לא שלם עם איך שהוא יצא אני מעוניין לחלוק אותו מה שיקל על ההסבר של הדמות ^^
אני חושבת שהדיבוב של יואה היה נהדר למרות שקצת הרגיש לי שונה מהדמות המקורית, איכשהו מרגיש לי מאוד נכון שליואה יהיה קול חולמני ועמום כזה, אתה מבין? אבל חוץ מזה זה נהדר. ובאמת שלדעתי אתה אחד האנשים הכי מוכשרים שיש, מגבעת > - < אתה יותר קטן ממני אבל יש לך פי 5 כישרון!

פרסם את הפאנדאבבבבבבב!
חזרה למעלה