פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
PenguinMusume
PenguinMusume
Female Aquarius Rooster
מספר הודעות : 661

פלאנולדת! Empty פלאנולדת!

2013-05-29, 17:48
אז היום פלאןפלאן, הלא הוא Flandre Scarlet (או גיא, אם אתם נורא מתעקשים =3=!) חוגג יום הולדת 16!! 15!! ידעתי שהפורום מטעה אותנו -_-;;;;; תמות, פורום.
ומי אנחנו שלא נפדח אותו בציבור בברכות מפגרות? D:
אז פלאנצ'י, שיהיה לך יום הולדת נהדר נהדר! 3> (נדאג שיהיה ~_^) אתה בחור מקסים, מצחיק, אכפתי ומוכשר ברמות על בכל דבר בערך (תשאיר גם לנו קצת, בונא!#!$!<), ואין לי ספק שתגיע לכל מקום שרק תרצה, אם רק תרצה.
תמשיך לתזגם ורק להמשיך להשתפר מפעם לפעם, תמשיך לראות סדרות בדיבוב באנגלית כי.. XO אם לא אתה, אז מי 3:
וכמובן, אל תשכח שאנחנו תמיד פה בשבילך, אז תישאר חזק גם אם דברים פחות פשוטים! ♥ אני בטוחה שהכל יסתדר על הצד הטוב ביותר, אז פשוט תמשיך לחייך ולהיות הפלאן האוסום שאתה

RABURABU! ♥♥♥

וקח קצת פלאן
כי.. נו. פלאן.

ועוד פלאן.
..אני רעבה ~_~;;;;;;;;
פלאנולדת! El+Flan+flan

נערך לאחרונה על-ידי PenguinMusume בתאריך 2013-05-31, 01:42, סך-הכל נערך פעם אחת
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

פלאנולדת! Empty Re: פלאנולדת!

2013-05-29, 18:08
פלאפי פלאן היקר!
אני קצת מתרגשת, מה לומר? >< אזאז.... שיהיה לך יום הולדת שמחחח ומלאמלא שמחה ואושר ואהבה ןהשראה וחלומות ו... ו... שתישאר מוכשר. ואדיר. ושתכבוש את העולם אמן^o^
מזל טובבבבבב^_^
3>

~ווינגי~
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2013-05-29, 21:41
פלאן~!
שותפי לשאלת החתול והחמאה~ P;
אני לא בטוחה מה לאחל לך כי אני לא מכירה אותך כל כך טוב, אז אני פשוט אאחל לך יומולדת נפלא והמון המון מזל טוב! ^w^
תמשיך לקחת חלק בפורום ולהוסיף עוד מהשמן המיוחד שלך למדורת הטירוף ההזויה הזו~ Wink
בוא ניפגש שוב בעתיד ונעלה ביחד עוד שאלות פילוסופיות על בעלי חיים או על כריכים. XP
מזל טו~ב! Very Happy
TheGeeTee1
TheGeeTee1
Male Libra Dragon
מספר הודעות : 680

2013-05-30, 13:12
באיחור קל, כי לקח זמן עד שהייתי ליד מחשב מתפקד שאיכשהו שייך לי...

מזל טוב!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

פלאנולדת! TB79vOx

שפיץ על, תותח, מוכשר, חובב דברים נכונים (בין השאר מגהמן, טוהו ומגהמן), אחד האנשים הכי שנונים שיצא לי להכיר, ובחייאת, אתה רק בן 15, כשאני הייתי בגילך הייתי מת להיות בן אדם ברמה שלך. D:
אז שיהיה לך רק טוב, שתזכה לממון רב ובנים זכרים, שתמיד תהיה מוקף בחברים ודברים שאתה אוהב (תכלס בקשר לזה אין לך מה לדאוג, הם כבר יבואו אליך בכמויות), ואף פעם אל תפסיק לעשות כיף כי זה ממש חשוב.

אז שוב, המון מזל טוב!

מהסנפאי-של-הסנפאי-שלך / גיא שהיה שם קודם D:
Flandre Scarlet
Flandre Scarlet
Male Gemini Buffalo
מספר הודעות : 55

2013-05-30, 19:38
ועכשיו אני אגיב. באופן אישי לכל אחד ^_^

ווינגי - תודה רבה לך! בהתחשב בעובדה שאנחנו בקושי מכירים, שלא לדבר על נמצאים בקשר עקבי, אני ממש מתרגש לקרוא את מה שכתבת, ו... וזה משמח אותי. מאוד ^_^
ואף על פי כן, אל תכניסי לי רעיונות לראש, כי אם אני אכבוש את העולם... טוב, בוא נגיד שקים ג'ונג און עושה עבודה יותר טובה ממני כשליט XDD
סתם, שוב תודה יא מדהימה שכמוך 3>

ספיר - כן. בוא ניפגש בעתיד בהחלט ^^
ואו החתול והחמאה... זה היה לפני הרבה זמן, אבל תדעי לך שלא שכחתי 3:
אני מודה לך מאוד וכמובן אשמח לדבר איתך בהיותך כל כך מקסימה, ועל כן - נדבר! (בבקשה?) XD מתישהו Razz

ג'יטי - יקירי, לא משנה כמה אני אודה לך, זה לא יספיק בעיני. חתמת כרגע על עסקה עם השטן (או ליתר דיוק האחות של שטן הארגמן XD), אתה הולך לסבול מאמרות תודה כאלו ואחרות עוד הרבההההההההההההההההההההההההההה מאוד זמן XDDDD
אז כן, תודה לך, על כל הברכות הנהדרות והמחמאות שאני אולי ואולי לא מסכים איתן (סתם XD), ואני עוד יותר מודה על כך שבילית את יום ההולדת שלי איתי, נהניתי מכל רגע ^_^
והקאבר... בן אדם אני רציתי לבכות מהתרגשות ואדירות, זה היה כל כך מושלם!! כמובן שהדבר הספציפי הזה מופנה גם לסנפאי, אבל היא תקבל מספיק תשומת לב בפסקה הבאה XDD

מהקוהאי של הקוהאי שלך / הגיא שהצטרף אחר כך D:
נ.ב - אפילו שמת לפלאן-צ'אן כובע יומולדת!!! זה כל כך מקסים!! *A*

וחביבה לא בהכרח אחרונה: סנפאי -
ראשית כל, אגיד שיומולדת נהדר - היה לי. ויותר, זה היה יום ההולדת הכי טוב שהיה לי, ללא צל צילו של ספק 3: כל רגע איתכם היה פשוט תענוג צרוף ואני מחויך מאוזן לאוזן ^_^
ועכשיו לקטע הטיפה יותר אישי (משמע אני עומד לעבור מ"איתכם" ל"איתך"):
גל, את בן אדם מדהים ואני יכול רק לחלום שמישהו יהווה חצי מהדברים שאת בשבילי, ואני מת עלייך D:
את עושה כל כך הרבה בשבילי, עוזרת לי אם כל שטות שאני מרגיש רע איתה, שותפה נהדרת לכל שיחה אקראית שאני רוצה לקיים, ונוסף על הכל את נהדרת מנותנת מעצמך בשבילי כל כך הרבה. את הסנפאי הכי מדהימה בכל הזמנים, ולא נותר לי אלא להודות לך שאת מקסימה שכזו Wink
מן הסתם, אני, או לצורך העניין רוצה לעבור את יום ההולדת שלו עם אנשים שהוא אוהב להיות איתם, אבל את העלית את זה לרמה חדשה לגמרי, ואני כל כך מאושר שכך קורה ^~^
love

תודה רבה לכולכם שהפכתם את יום ההולדת שלי למושלם!! 3>
Equinox
Equinox
Male Leo Pig
מספר הודעות : 219

2013-06-01, 17:29
למה אני תמיד מפספס את המועדים החשובים האלה?!?!

לפלאן היקר מאוד,
מזל טוב ליום הולדתך, אני מאחל לך רק טוב, שמחה ואושר, ועושר, וכושר, ועוד כמה דברים שמתחרזים עם זה כי זה חשוב!
תמשיך לאהוב את תוהו, תמשיך להיות על סאקויה יותר מאשר על ראימו (סורי הייתי חייב XD) ותמשיך להיות שמח ומאושר כמו שאתה! כמו כן, אהבתי ואני עדיין ממשיך לצפות באנימה הערפדית הזו! מאוד מגניב 3:
שיהיה לך המון במזל טוב, שפע בלונים וכאלה, ותדע שכולנו ואני בפרט אוהבים אותך מאוד 3>
ותמשיך לתזגם ולבצע שירים! גם זה חשוב!
חזרה למעלה