פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 234
250413
שלום, אני יוני, והמוח שלי לא אוהב לוותר על רגשות.

ראיתי לפני כמה חודשים את קבר הגחליליות בפעם הראשונה. העיניים שלי עשו את הדבר הזה שהן תמיד עושות כשאני רואה משהו עצוב - ערפל מימי שהוא כמעט אבל לא באמת בכי. זה סרט מאוד עצוב, וזה לא מפתיע שהזלתי דמעה. אבל למשך כל היום לאחר מכן חשבתי על הסרט.
אני בטוח שזה לא מפתיע אתכם. אחרי שרואים סרט עם מסר, בעיקר סרט רגשי כמו קבר הגחליליות, אנחנו אמורים לשמור אותו בראש לכמה זמן. אז הנה עוד דוגמה: לפני כמה שנים, המנגה של נגימה (mahou sensei negima) נגמרה. כשסיימתי אותה, הייתי מרוצה מהסוף. אבל למשך כמה ימים לאחר מכן, הייתי קצת מדוכא - עד שמצאתי משהו אחר להתמקד בו. זה קורה לי עם הכל - מנגה, סדרות טלויזיה, סרטים, משחקי מחשב, אנימה. אני מסיים משהו, ואז מדוכא קצת עד שאני מוצא משהו שאני יכול להתמקד בו שוב. תמיד תהיתי אם רק לי יש את הנטייה המוזרה הזו - אני מניח שלא, אבל אף פעם לא שאלתי אף אחד אחר. למעשה, לא שמתי לב לזה עד לפני כשנה וחצי - באותו הזמן הייתי בתקופה שבה ניסיתי לבחון את עצמי קצת יותר מהרגיל, לשים לב מתי אני כועס או עצוב או מעוצבן, להבין למה וללמוד לעתיד. היה לי קצת מוזר כששמתי לב, ולכן מעכשיו אני דואג שיהיה לי משהו להתמקד בו על כל דבר שאני מסיים לראות/לקרוא/לעשות וכו'.

כשחשבתי על איך לכתוב את כל מה שכתבתי למעלה, שמתי לב לפתע שיש לי הרגלי מחשבה מאוד מוזרים. כמו כל אחד אני מניח, אני חושב הכי טוב כשאני רגוע. בשבילי, כמו הרבה אנשים, זה אומר בין השאר כשאני שוכב במיטה ועוד לא נרדמתי. אבל לכל אחד יש הרגלי הירגעות משלו. אני בטוח שאנשים שמנגנים בכלי נגינה כלשהו נרגעים בנגינה, לדוגמה. יש סיכוי טוב שאנשים שאוהבים לצאת לריצות נרגעים בריצות קלות. אני?

אני נרגע כשאני משחק טוהו.

(למי שלא מכיר טוהו - איך לעזאזל אתם בפורום הזה ולא מכירים טוהו? טוהו זה משחק ממש ממש קשה שאני לא עומד להסביר עליו אז לשאר הפוסט אני אניח שאתם מכירים את המשחק.)

אני יודע, זה נשמע קצת אבסורדי. להירגע מלשחק משחקי מחשב זה לא כזה מפתיע, כמובן - אני נרגע גם מול JRPG טוב כגון פרסונה, וגם מול משחקי פלטפורמות ששיחקתי המון פעמים כמו ראצ'ט וקלאנק. אבל בזמן האחרון אני מוצא את עצמי נרגע כשאני משחק טוהו ברמת הקושי שאני בדרך כלל משחק, במשחק הנוכחי שאני מנסה לעבור. זה ממש הצחיק אותי כששמתי לב - פתחתי את המשחק כי היה בא לי לשחק, וכששמתי לב שאני לא משתמש בפצצות פתאום הבנתי שאני לא באמת מרוכז במשחק, והמחשבות שלי מתרוצצות לכל עבר. אבל אם אתם מנוסים בטוהו, או משחקים קשים בסגנון, אתם בטח תבינו מה קרה פה: אחרי מספר משחקים מסוים, שלבים 1-3 של כל משחק טוהו נתון הם טריוויאלים לחלוטין ברובם ולא דורשים שום מאמץ מודע. שלב 4 של רובם גם הוא כזה. אז כשחשבתי על זה קצת, זה מאוד הגיוני שאני נרגע מול טוהו - הרי בשביל המוח שלי זה זמן מת בכל מקרה. את כל זה, כמובן, חשבתי כשהייתי בשלב 4 של טוהו 11.

אז זהו, זאת החפירה השבועית שלי להשבוע. אני תוהה לכמה שבועות אני יכול להמשיך לחפור ככה לפני שאני אצטרך להתחיל לדבר על נושאים אזוטריים שלא קשורים בכלל לחיים של רוב האנשים.

אתם יודעים, כמו טוהו.
Share this post on:reddit

Comments

No Comment.