פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
MaorStudio
MaorStudio
Male מספר הודעות : 131

Black Clover / תלתן שחור - פתיח 3 / Black Rover Empty Black Clover / תלתן שחור - פתיח 3 / Black Rover

2020-03-13, 18:30

https://youtu.be/imCDgYgpawQ

אני עומד

משאלותיי בפתח
כולם כאן מביטים בי
וכל היריבים מולי עכשיו

הם אומרים שאכשל
ואני מולם עומד
תקוותי בוערת בי

במסע כאן אמשיך כדי להגשים את חלומי ואני
אצעק ואצרח עד אובדן הכרה
לא אוותר לעולם!

בקרב, אתם אותי תראו
אותי אתם לא תנצחו
עכשיו אני ממריא אל על
בלאק קלובר!
היום, במסע אתקדם
אני, אף פעם לא אוותר
תראו, אני הכי חזק
בלאק קלובר!

ולכם אני אוכיח
לשנות אותם אצליח
כי לבי ונשמתי גם
חזקים שניהם!

אני עומד
LucyZ
LucyZ
Female Aquarius Monkey
מספר הודעות : 12

Black Clover / תלתן שחור - פתיח 3 / Black Rover Empty Re: Black Clover / תלתן שחור - פתיח 3 / Black Rover

2020-03-17, 11:53
תזגום נחמד! (אם אני אומרת נחמד זה אומר שזה טוב) באמת חשבתי על איך אפשר לתרגם את זה בצורה כזו שהמשמעות של השיר תישאר (בערך) אותה משמעות ונראה שהצלחת!
מה שכן, בשיר המקורי הם אומרים בלאק רובר (הנווד השחור) ואני חושבת ששמת לב לזה והשתמשת בשם של הסדרה, כי אחרי הכל זה הפתיח של זה וזה כן די בעייתי להתאים את צמד המילים "הנווד השחור" בתוך הקצב של השיר אבל אני כן חושבת שיכול היה להיות מגניב עם מישהו היה עושה תזגום שמשתמש בצמד המילים הללו.

הפזמון יצא כמעט זהה לגמרי למשמעות המקורית של השיר וזה החלק שבו אני הכי הסתבכתי כשניסיתי לתזגם את השיר בעצמי אז שאפו!
MaorStudio
MaorStudio
Male מספר הודעות : 131

Black Clover / תלתן שחור - פתיח 3 / Black Rover Empty Re: Black Clover / תלתן שחור - פתיח 3 / Black Rover

2020-03-17, 12:10
LucyZ כתב:תזגום נחמד! (אם אני אומרת נחמד זה אומר שזה טוב) באמת חשבתי על איך אפשר לתרגם את זה בצורה כזו שהמשמעות של השיר תישאר (בערך) אותה משמעות ונראה שהצלחת!
מה שכן, בשיר המקורי הם אומרים בלאק רובר (הנווד השחור) ואני חושבת ששמת לב לזה והשתמשת בשם של הסדרה, כי אחרי הכל זה הפתיח של זה וזה כן די בעייתי להתאים את צמד המילים "הנווד השחור" בתוך הקצב של השיר אבל אני כן חושבת שיכול היה להיות מגניב עם מישהו היה עושה תזגום שמשתמש בצמד המילים הללו.

הפזמון יצא כמעט זהה לגמרי למשמעות המקורית של השיר וזה החלק שבו אני הכי הסתבכתי כשניסיתי לתזגם את השיר בעצמי אז שאפו!
תודה רבה! Smile
פשוט חשבתי על דרך שבה כנראה היו מתמודדים עם הblack rover במידה ובאמת היו מדבבים את הסדרה ומבצעים את השיר בעברית.
חזרה למעלה