חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

ValeriaKrolika
ValeriaKrolika
Female Gemini Tiger
מספר הודעות : 3
240220

מכירים את זה שיש לכם פחד וחרדה משתקים? שאתם צריכים לעשות משהו אבל "מתעצלים" לעשות אותו?
אז זה המצב שאני נמצאת בו - כרגע יש לי הזדמנות להשלים את ההשכלה שלא יכלתי להרשות לעצמי כי יצאתי לעבוד ולשלם על קורת גג בגיל 16, לפני ניתוחים להתאמה מגדרית, בתהליך  ירידה מהארץ שכולל הוצאת מסמכים, למידת שפות חדשות, ופשוט... המצב הנפשי פשוט לא. מאפשר. את זה.

אז יש מצב שבקרוב זה ייפתר כי סופסוף הגיע הזמן, ונאזר אותו אומץ שגרם לי להתחיל את התהליך המגדרי להתחיל תהליך נפשי. החלטתי לקחת את עצמי בידיים. וברור לי שזה משהו שאני צריכה להכריח את עצמי, זה קשה, מאוד, מנטלית. במיוחד לאנשים רגישים בסיטואציה שדומה או זהה לשלי במובן זה או אחר - וכרגע לא ברור לי מה יצא מהתהליך הזה, אבל הייתה תקופה שאפילו שיתפתי פעולה עם טיפול תרופתי, שלא עבד אבל מנסים. אז זהו, שאני אנסה. כמו שאני אנסה להרשם ולגשת לבחינות הבגרות שבלעדיהן לא אתקבל ללימודים איכותיים בחו"ל (אני לא מתכננת לעבור בשביל להיות קופאית או מלצרית במדינה אחרת.)

ואני כמו המון אחרים מסוג האנשים שצריכים ת-ז-כ-ו-ר-ת. מה שמחזיק אותך זה לדעת מה עשית ומה עברת ולזכור מה אתה שווה וכמה אתה בן אדם חזק, ואני בטוחה שלהמון אנשים פה יש מה לספר ויש שלבים בחיים וחוויות שיחודיות להם שיהיה מעניין לשמוע. גם אם אף אחד לא ישמע את זה, קודם כל זה בשבילי. כדי שאני אצליח ושלקיום שלי יהיה משמעות בעולם הזה. החיים קצרים, ועם ההבנה הזאת שהייתי צריכה שחברה טובה תמות מסרטן כדי להגיע אליה, אני ממשיכה. זה הדלק שלי. להמשיך הלאה. לנסות. אז ממשיכים לנסות
Share this post on:redditgoogle

Comments

No Comment.