פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
Kitsune Taichou
Kitsune Taichou
Female Sagittarius Rooster
מספר הודעות : 103

זורואה Empty זורואה

2015-11-07, 22:31
זורואה 8y4xfk
שלום, שבוע טוב.
החלטתי להעלות ציור שמזמן ציירתי.
זה היה עוד מהתקופה שאהבתי לשבת שעות מול המחשב, ולצפות בסדרות אנימה. ועכשיו ברוך השם אני צופה ביותר הרצאות ופחות באנימה,זה פחות תופס את הזמן שלי ,למרות שיש כמה אנימות שאני חושבת שלא היו לחינם ולמדתי מהן המון דברים טובים. ואני אשמח להכיר אנימה חדשה שיש בה משהו על ממלכות עתיקות, או על משהו של יום יום, מישהו שישתדל בשבילי למצוא סדרה שבנות ובנים מתלבשים ומדברים שם בצניעות~אני אהיה מאוד שמחה! בבקשה!~ ano
אז גלשתי פעם בטאמבלר וראיתי תמונות של פוקימון מדי פעם ואז ראיתי יצור חמוד שהם ציירו בפאנארטים:זורואה! הוא נראה כזה חמוד ויש יכולות מעניינות אז החלטתי לצפות בסרט שלו בפוקימון.
עכשיו זה פחות מעניין ומרגש אותי~ אבל לדעתי הוא מאוד חמוד ודבר אחד שלמדתי ממנו(מזורואה) זה להתמיד ולהאמין ולהשתדל בשביל למצוא מה שאתה מחפש ומקווה אליו ובעזרת השם שנמצא את האמת שתעזור לנו.
שבוע מקסים.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

זורואה Empty Re: זורואה

2015-11-08, 15:35
אוי זה פשוט מקסיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!
ויש המון סדרות טובות, בייחוד על יומיום, אבל לא יכולה לחשוב על אחת עם ממלכות עתיקות כרגע.... את יכולה לתת דוגמא למשהו שאהבת? אני עכשיו רואה שירובאקו וממש ממש נהנית, זה על אנשים שעובדים בסטודיו אנימה ^^
((Cressence
((Cressence
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 402

2015-11-11, 14:49
איזה חמוווד 3:
משהו בו נראה אנושי, משהו במבט שלו..
לצערי אני גם לא מצליחה לחשוב על סדרה כזאת כרגע...
Kitsune Taichou
Kitsune Taichou

זורואה Empty תגובה לבנות מדהימות3:

2015-11-22, 00:48
((Cressence כתב:איזה חמוווד 3:
תודה רבה! אני חושבת שעוד מישהו אמר לי את זה. אז יש כנראה משהו בזה! אני ממש שמחה לדעת שמעריכים את העשייה שלי yada  
ובאמת תודה על הניסיון! לחפש סדרה טובה לצפות בה זה לא קל. כמו שפעם חיפשתי סדרה מתורגמת לעברית ומצאתי סדרה על ערפדה שאני מניחה שהסיפור איתה לא נגמר בצורה טובה... אבל למזלי אני שומעת יותר הצאות ומדי פעם אני צופה במאגי או בשיראיוקי הימה. סדרה שמאוד אהבתי~^^ חיבוקיםםם

ווינגי כתב:אוי זה פשוט מקסיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!!!
ויש המון סדרות טובות, בייחוד על יומיום, אבל לא יכולה לחשוב על אחת עם ממלכות עתיקות כרגע.... את יכולה לתת דוגמא למשהו שאהבת? אני עכשיו רואה שירובאקו וממש ממש נהנית, זה על אנשים שעובדים בסטודיו אנימה ^^
תודה ווינגוש^^ הייתי רצה לחבק אותך לו יכולתי! חח
ניסיתי לצפות בשירובאקו אבל איכשהו פחות התחברתי...הטעם שלך בטוח מעולה! אולי זה בגלל זה שבילדות פחו נמשכתי לסדרות שיש בהן עלילה של יום-יום ואני דווקא כן רוצה משהו שקשור לסיפור מהמציאות. קשה לי להסביר את עצמי במה שמושך אותי באנימות מסויימות ולאחרות פחות. תמיד התחברתי לסיפורים שהדמויות בהן מאוד אמיצות ונבונות ושהסיפור הוא בעיקר ללמידה על העצמי ועל הגבורה שבאדם כמו אקאטסוקי נו יונה,אנג'ל ביט ואני לא זוכרת. אני ממש רוצה לדעת מה אותך מושך בסדרות אנימה. כי את כנראה מבינה את העלילה בסיפורים שונה ממני ואפילו גבוה ממני. אולי אני לא הבנתי מה הסדרה מדברת עליו, אני רגילה לקרוא תקציר לפני שאני קוראת מנגה או ספר או צפייה בסרט\אנימה. סליחה שכתבתי בחפירה וממש תודה!
-----
אני מצטערת שיצא לי לענות ממש אחרי הרבה זמן. כל פעם שכתבתי התנתקתי מהפורום איכשהו וכנראה הייתי צריכה זמן למחשבה ברוך השם.
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2015-11-22, 00:59
Kitsune Taichou כתב:
תודה רבה! אני חושבת שעוד מישהו אמר לי את זה. אז יש כנראה משהו בזה! אני ממש שמחה לדעת שמעריכים את העשייה שלי yada  
ובאמת תודה על הניסיון! לחפש סדרה טובה לצפות בה זה לא קל. כמו שפעם חיפשתי סדרה מתורגמת לעברית ומצאתי סדרה על ערפדה שאני מניחה שהסיפור איתה לא נגמר בצורה טובה... אבל למזלי אני שומעת יותר הצאות ומדי פעם אני צופה במאגי או בשיראיוקי הימה. סדרה שמאוד אהבתי~^^ חיבוקיםםם

ניסיתי לצפות בשירובאקו אבל איכשהו פחות התחברתי...הטעם שלך בטוח מעולה! אולי זה בגלל זה שבילדות פחו נמשכתי לסדרות שיש בהן עלילה של יום-יום ואני דווקא כן רוצה משהו שקשור לסיפור מהמציאות. קשה לי להסביר את עצמי במה שמושך אותי באנימות מסויימות ולאחרות פחות. תמיד התחברתי לסיפורים שהדמויות בהן מאוד אמיצות ונבונות ושהסיפור הוא בעיקר ללמידה על העצמי ועל הגבורה שבאדם כמו אקאטסוקי נו יונה,אנג'ל ביט ואני לא זוכרת. אני ממש רוצה לדעת מה אותך מושך בסדרות אנימה. כי את כנראה מבינה את העלילה בסיפורים שונה ממני ואפילו גבוה ממני. אולי אני לא הבנתי מה הסדרה מדברת עליו, אני רגילה לקרוא תקציר לפני שאני קוראת מנגה או ספר או צפייה בסרט\אנימה. סליחה שכתבתי בחפירה וממש תודה!
-----
אני מצטערת שיצא לי לענות ממש אחרי הרבה זמן. כל פעם שכתבתי התנתקתי מהפורום איכשהו וכנראה הייתי צריכה זמן למחשבה ברוך השם.

הממ אני אוהבת מאוד את סגנון הסדרות שאמרת. קשה להגיד מה אני אוהבת, אני אוהבת סדרות שמצליחות לשנות את החשיבה שלי או לגעת בי באופן מיוחד. שירובאקו נגעה בי כי היא מראה בעיני חיים של אנשים מבוגרים שמנסים להגשים את חלומות הילדות שלהם, וזה סוג של מה שאני מנסה לעשות עכשיו. וזה לא תמיד ורוד, ואתה לא תמיד מבין מה אתה עושה, ואין מה לעשות. החיים קורים. לא סיימתי עדיין, אני לקראת הסוף, אבל היה בזה משהו קליל אבל ממש התחברתי לזה (בעיקר לזאת שם שמתעניינת בדיבוב ונתקלת בקשיים אמיתיים של מדבבים).
Kitsune Taichou
Kitsune Taichou

2015-11-22, 01:24
~WingsOfLightLegend~ כתב:
Kitsune Taichou כתב:

-----

הממ אני אוהבת מאוד את סגנון הסדרות שאמרת. קשה להגיד מה אני אוהבת, אני אוהבת סדרות שמצליחות לשנות את החשיבה שלי או לגעת בי באופן מיוחד. שירובאקו נגעה בי כי היא מראה בעיני חיים של אנשים מבוגרים שמנסים להגשים את חלומות הילדות שלהם, וזה סוג של מה שאני מנסה לעשות עכשיו. וזה לא תמיד ורוד, ואתה לא תמיד מבין מה אתה עושה, ואין מה לעשות. החיים קורים. לא סיימתי עדיין, אני לקראת הסוף, אבל היה בזה משהו קליל אבל ממש התחברתי לזה (בעיקר לזאת שם שמתעניינת בדיבוב ונתקלת בקשיים אמיתיים של מדבבים).
זה גם משהו שאני מנסה בצורה מסויימת לעשות בזמן האחרון. אני בודקת מה הילדה שבי היתה רוצה להגיד ולמה היא רוצה שאתייחס ומה רציתי לתזגם ואהבתי לשיר כשנחשפתי לאנימה. אני זוכרת שלא הייתי מרוכזת גם באותו זמן שצפיתי בסדרה ולא יכולתי להתמקד במילים ובתרגום. T^T אני אצפה בזה בישוב הדעת כי עכשיו ממש זה נשמע לי כמו עלילה מיוחדת במינה. אני גם מצפה לראות את הדמות שמתקשה בדיבוב למרות שהיא אוהבת את זה כי זה גם קושי שלי. פסטפסטאני חושבת שאנחנו צריכות ללכת לישוןפסטפסט
ugh
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2015-11-22, 08:29
גם אני הייתי צריכה לישון אז. איזה טעות @_@ (מדברים על קשיים של מבוגרים)
האמת שכל הסדרות שמדברות על קשיי מבוגרים הן במידה רבה ג'וסיי, כמו נאנא ופאראדייס קיס למשל, אבל הן מתעסקות במישרין או בעקיפין עם תכנים שכוללים ביניהם גם מיניות, אז הבנתי שזה כנראה לא יתאים. אני חושבת שאולי תהני מ-Nodame Cantabile, שבעיקרה היא סדרה על מוזיקה (אני אישית גם מאוד אהבתי את הלייב אקשן של זה, כי זה באמת לראות אנשים מנגנים). האנשים שם מבוגרים אבל הרבה מהדמויות מאוד ילדותיות ומצחיקות, אני נהניתי מזה ממש! אני חושבת שזה מושלם לקו התפר של בין להיות ילדותי ללהיות מבוגר והיא הרבה פחות יומיומית ושגרתית משירובאקו, לדעתי ^^
TheSapphireDragon
TheSapphireDragon
Female Capricorn Rooster
מספר הודעות : 918

2016-01-11, 18:28
אוי, זה פשוט יפהפה... *~*
העיניים מדהימות והפרווה סביב הצוואר נראית כל כך רכה...

בנוגע סדרות מומלצות, אני לא מצליחה לחשוב על יותר מדי. לצערי רוב סדרות האנימה שאני מכירה לא מכבדות מספיק את הדמויות הנשיות שלהן...  sore
למעשה, האנימה/מאנגה היחידה שאני מכירה שאין בה בכלל סטיות ושהבנות שם לא "מאבדות את הבגדים שלהן בצורה בלתי נמנעת ועקבית" (אהמהירומאשימהאהמ) היא Attack on Titan. זו מאנגה (ואנימה) מחוסרת פאנסרוויס. מצד שני, היא די אלימה, אז אני לא יודעת אם היא מתאימה לך... :/
האנימה השנייה שאני יכולה להמליץ עליה היא Katekyo Hitman Reborn. לא צפיתי בכל האנימה, אבל קראתי את כל המאנגה, וזה די סבבה.
אם את רוצה להיות בטוחה את יכולה לשלוח לי הודעה פרטית ולתחקר אותי קצת בנושא, כי אני לא יודעת מה בדיוק יגרום לך חוסר נוחות שם. אני אשמח לענות על כל שאלה!  bye
חזרה למעלה