פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

דיבוב משותף - דרגון בול זי גוהן וידל והוי  Empty דיבוב משותף - דרגון בול זי גוהן וידל והוי

2015-08-11, 15:29
TheIsraeliSudrian
TheIsraeliSudrian
Male Gemini Cat
מספר הודעות : 118

דיבוב משותף - דרגון בול זי גוהן וידל והוי  Empty Re: דיבוב משותף - דרגון בול זי גוהן וידל והוי

2015-08-11, 15:44
רשימת שחקנים ודמויותיהם בבקשה.
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

דיבוב משותף - דרגון בול זי גוהן וידל והוי  Empty Re: דיבוב משותף - דרגון בול זי גוהן וידל והוי

2015-08-11, 16:07
laG roiL כתב:רשימת שחקנים ודמויותיהם בבקשה.
בשמחה:

גוהן והוי(החייזר הזקן): אני
וידל: ווינגז
TheIsraeliSudrian
TheIsraeliSudrian
Male Gemini Cat
מספר הודעות : 118

2015-08-11, 16:18
תודה.
מגבעת
Male מספר הודעות : 136

2015-08-12, 14:45
קודם כל אני רוצה רק לומר כמה אני גאה בשיפור שלכם! רואים שעבדתם והתקדמתם והשתפרתם ברמה אחרת מהפעם הקודמתSmile

ווינגז, הקול שלך רך מדי לדמות הזאת אבל אופן הדיבור תאם את הדמות, אור, החייזר היה כמעט מושלם, רק היו את התגובות שהרגישו לי פחות במקום כמו קול הרקע שהחייזר הפיק כשתפסו אותו במהלך הנפילה. דרך אגב ווינגז דמויות כמו נואל נבנו עליך, אבל נחמד לראות את מרחיבה את הרפרטואר בדמויות באדאס Wink
גוהן גם פחות התאים לטעמי, המשחק היה טוב מאוד וחל שיפור ביכולות, אם כי היה את המשפט 'איפה הוא' שקצת הציק לי מאיך שהוא נאמר וחוץ מזה אני באמת גאה בשניכם

גלידה פקאן עליי Wink בואו <3 <3 <3
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2015-08-12, 18:35
מגבעת כתב:קודם כל אני רוצה רק לומר כמה אני גאה בשיפור שלכם! רואים שעבדתם והתקדמתם והשתפרתם ברמה אחרת מהפעם הקודמתSmile

ווינגז, הקול שלך רך מדי לדמות הזאת אבל אופן הדיבור תאם את הדמות, אור, החייזר היה כמעט מושלם, רק היו את התגובות שהרגישו לי פחות במקום כמו קול הרקע שהחייזר הפיק כשתפסו אותו במהלך הנפילה. דרך אגב ווינגז דמויות כמו נואל נבנו עליך, אבל נחמד לראות את מרחיבה את הרפרטואר בדמויות באדאס Wink
גוהן גם פחות התאים לטעמי, המשחק היה טוב מאוד וחל שיפור ביכולות, אם כי היה את המשפט 'איפה הוא' שקצת הציק לי מאיך שהוא נאמר וחוץ מזה אני באמת גאה בשניכם

גלידה פקאן עליי Wink בואו <3 <3 <3
תודה, איזה כיף לשמוע שנהנית מהדיבוב Smile
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2015-08-12, 23:22
אעעעע תודה רבה ;;
תראה, אני מודעת לגוון הקול שלי אבל אני לא הולכת להישאר בדמויות ש'נועדו' לו רק בגלל זה. בהתחלה אמרו לי לשיר רק שקטים כי זה הכי מתאים לצבע הקול שלי, אבל גם נהנית ממש משירים קצביים! אני אוהבת לדבב ולאתגר את עצמי, ואני שמחה שאהבת ושמעת שיפור. אם זה לאודישנים ברור שעדיף משהו שנועד לזה, ואני מסכימה שאני לא האידיאל כאן אבל מבחינתי ומבחינת ההתקדמות האישית שלי אני רוצה לנסות כמה שיותר בלי להגביל את עצמי, כי אני חושבת שאני יכולה לעשות המון. תודה רבה לך! מעריכה ממש את התגובה, זה אומר המון כשזה בא ממך כי אתה תמיד כן^^
RosyChan
RosyChan
Female Virgo Pig
מספר הודעות : 189

2015-08-13, 01:55
אני לא מאמינה שעשיתם דיבוב של גוהאןןןןןןן QAQ
גוהאן הוא אהוב לבי מאז הילדות ;w;
זה היה דיבוב ממש נחמד~ באמת אני לא זוכרת ממש את הקולות שלהם מהדיבוב העברי אז אני לא ממש יכולה להשוות אבל זה היה חמוד 3:
אם פעם הבאה תדובבו משהו עם גוהאן אני אשמח לדעת ;3; (ואולי להשתתף אם זה יהיה בסדר אהם אהם)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

2015-08-13, 10:21
RosyChan כתב:אני לא מאמינה שעשיתם דיבוב של גוהאןןןןןןן QAQ
זה היה דיבוב ממש נחמד~ באמת אני לא זוכרת ממש את הקולות שלהם מהדיבוב העברי אז אני לא ממש יכולה להשוות אבל זה היה חמוד 3:
אם פעם הבאה תדובבו משהו עם גוהאן אני אשמח לדעת ;3; (ואולי להשתתף אם זה יהיה בסדר אהם אהם)
את רוצה לדבב את גוהאן? את לא קצת חמודה מידי בשביל לדבב בחור שרירי וגבוה? XD (אולי כשהוא היה קטן יותר)
האמת שאני לא זוכרת גם את הקולות יותר מידי :<

אבל נספר לך, כמובן! אור, אם תרצה לעשות עוד משהו תגיד גם לרוזי ^^
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2015-08-13, 12:55
תודה!

ואני אזכור את ההצעה Smile
RosyChan
RosyChan
Female Virgo Pig
מספר הודעות : 189

2015-08-14, 00:00
~WingsOfLightLegend~ כתב:
את רוצה לדבב את גוהאן? את לא קצת חמודה מידי בשביל לדבב בחור שרירי וגבוה? XD (אולי כשהוא היה קטן יותר)
האמת שאני לא זוכרת גם את הקולות יותר מידי :<

אבל נספר לך, כמובן! אור, אם תרצה לעשות עוד משהו תגיד גם לרוזי ^^
האמת את גוהאן הקטן אני עושה די טוב אבל אני יכולה לנסות עם הקול הגברי שלי *^*
ויאי תודה X3
חזרה למעלה