פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Go down
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog
מספר הודעות : 3163

ברוק נגד מולי! Empty ברוק נגד מולי!

2015-06-26, 02:47

מתפללת לאלוהי היוטיוב בפעם האחרונה שזה יעבוד ושלא יחסמו את זה :<

דיבוב שלי עם אור, תהנו~~
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster
מספר הודעות : 260

ברוק נגד מולי! Empty Re: ברוק נגד מולי!

2015-06-26, 09:44
יאי!
ערכת את המסגרת והכיתוב מעולה! :O
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2015-06-26, 10:21
Lucha Or כתב:יאי!
תודה רבה!
אגב, העליתי 4 פעמים וזה נחסם כל פעם אז אני אגיד על מה שעשיתי לזה: (כל פעם ניסיתי משהו אחד לפי הסדר וכל פעם זה חסם)
1 - רגיל
2- מראה
3 - רקע מאחורה
4 - כתוביות
5 - (וזה עבד) עשיתי מעט שקיפות לסרטון עצמו, ממש ממש טיפה, אפשר באמת קצת לראות את הרקע מאחורה. אבל זה עבדדדד!
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2015-06-26, 10:39
~WingsOfLightLegend~ כתב:
תודה רבה!
אגב, העליתי 4 פעמים וזה נחסם כל פעם אז אני אגיד על מה שעשיתי לזה: (כל פעם ניסיתי משהו אחד לפי הסדר וכל פעם זה חסם)
1 - רגיל
2- מראה
3 - רקע מאחורה
4 - כתוביות
5 - (וזה עבד) עשיתי מעט שקיפות לסרטון עצמו, ממש ממש טיפה, אפשר באמת קצת לראות את הרקע מאחורה. אבל זה עבדדדד!
הבעלי זכויות יוצרים של הסרט הזה ממש נבלות...
היום כמעט שלא חוסמים סרטונים כאלה. עד הקטע הזה עוד לא קרה שחסמו לי סרטון דיבוב.
בהתחלה חשבתי שזה בגלל שהשארנו קצת מהאודיו המקורי אבל זה אשכרה בגלל הסצינה עצמה!
מגבעת
Male מספר הודעות : 136

2015-06-26, 12:15
זה היה מקסיייםם ווינגס! הערה קטנה שלפעמים היא צריכה להשמע יותר 'אררג' מאיזה מותק
ויהיה נחמד אם היא תקצין את החמידות שלה לפעמים כי היא נראית לי מפונפנת שכזאת

לאור אני מעדיף לכתוב בסקייפ כי אני לא בטוח שהוא יכנס לכאן לקרוא מה שכתבתי P: אבל בכללי שניכם הייתם מעולים ^^
LuchaOr
LuchaOr
Male Leo Rooster

2015-06-26, 12:20
מגבעת כתב:זה היה מקסיייםם ווינגס! הערה קטנה שלפעמים היא צריכה להשמע יותר 'אררג' מאיזה מותק

לאור אני מעדיף לכתוב בסקייפ כי אני לא בטוח שהוא יכנס לכאן לקרוא מה שכתבתי P: אבל בכללי שניכם הייתם מעולים ^^
אני נכנס לפה יותר מאשר לסקייפ XD
Fire away!

אם אתה רוצה שלח לי בהודעה פרטית, אבל אין לי בעיה לקבל ביקורת כאן Smile
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2015-06-26, 14:39
Lucha Or כתב:
~WingsOfLightLegend~ כתב:
תודה רבה!
1 - רגיל
2- מראה
3 - רקע מאחורה
4 - כתוביות
הבעלי זכויות יוצרים של הסרט הזה ממש נבלות...
היום כמעט שלא חוסמים סרטונים כאלה. עד הקטע הזה עוד לא קרה שחסמו לי סרטון דיבוב.
בהתחלה חשבתי שזה בגלל שהשארנו קצת מהאודיו המקורי אבל זה אשכרה בגלל הסצינה עצמה!
לגמרי...תיתקל בזה הרבה אם תנסה לעשות דברים של דיסני או מסדרות אנימה גדולות וותיקות, זה קרה לי עם קאברים בעיקר. מנסים פשוט ורואים איך זה יצא ^^" אם זה אודיו, אגב, משנים את הפיץ'!
מגבעת כתב:זה היה מקסיייםם ווינגס! הערה קטנה שלפעמים היא צריכה להשמע יותר 'אררג' מאיזה מותק

אני ממש מסכימה איתך מגבעת, אבל במקור זה לא היה ככה וחשבתי שזה יהיה קצת לקחת יותר מידי חופש אומנותי. למיטב זכרוני הדמות היא בעצם ילדה קטנה וזאת הגרסה המבוגרת שלה. היא לא מפונפנת, היא ילדותית כי היא באמת ילדה קטנה! אז ניסיתי שזה ישמע כן ככל האפשר. הבעת הפנים שלה (והבלונד וכל זה) באמת נותנים רושם של ילדה עשירה ומפונפנת, אבל זה לא ממש המצב. אם אני זוכרת נכון מהסרט היא די לבד כל הזמן ויש לה בעיקר את אנטיי (שבזכותו גם יש לה סופר פוקמונים, ככה פאנפי כזה קטן מנצח אוניקס בשניה). 

אבל תודה רבה לך! כיף לקבל תגובות כאלה, בייחוד כי תמיד רציתי לנסות לדבב פוקימון. להגיד משפטים כמו שאמרתי שם ("X, אני בוחרת בך") גורמים לי להרגיש ממש מגניבה XDDDDDDDDDDD
מגבעת
Male מספר הודעות : 136

2015-06-26, 19:11
ואת אכן מגניבה! ^^
אור אם אתה כבר פה תדע שהמשחק שלך נהדר ושאתה ממש משתפר Very Happy
אבל יש בו עדיין משהו מונוטוני. נסה אולי להעניק לו טונים יותר טבעיים ולהקצין את הדמות בהדרגה

ודרך אגב ווינגס בלי קשר לדמות דיברתי על סמך מראה, גם אם הדמות בוגרת הלוק המפונפן שלה צריך קול מפונפן בהתאמה כי זה די בונה ככה סדרה.. נניח במנגה הלוק המפונפן שלה יוצר רושם ראשוני מפונפן, נכון? אז אם תעשי קול שלא יתאים למראה שלה בסדרה יווצר רושם מוטעה. נניח הדמות מקבלת טוויסט באישיות? בדיבוב שלך הוא יהיה פחות חד וזה באופן מסויים יוריד מהציניות הטובה שאני לפחות נהנה לקבל באנימות (במיוחד כמו פוקימון מג'סי וג'יימס שיש להם תמיד טון הומוריסטי בכל השפות)
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog

2015-06-26, 21:32
מגבעת כתב:ואת אכן מגניבה! ^^
אור אם אתה כבר פה תדע שהמשחק שלך נהדר ושאתה ממש משתפר Very Happy
אבל יש בו עדיין משהו מונוטוני. נסה אולי להעניק לו טונים יותר טבעיים ולהקצין את הדמות בהדרגה

ודרך אגב ווינגס בלי קשר לדמות דיברתי על סמך מראה, גם אם הדמות בוגרת הלוק המפונפן שלה צריך קול מפונפן בהתאמה כי זה די בונה ככה סדרה.. נניח במנגה הלוק המפונפן שלה יוצר רושם ראשוני מפונפן, נכון? אז אם תעשי קול שלא יתאים למראה שלה בסדרה יווצר רושם מוטעה. נניח הדמות מקבלת טוויסט באישיות? בדיבוב שלך הוא יהיה פחות חד וזה באופן מסויים יוריד מהציניות הטובה שאני לפחות נהנה לקבל באנימות (במיוחד כמו פוקימון מג'סי וג'יימס שיש להם תמיד טון הומוריסטי בכל השפות)
איזה מנגה? של פוקמון? אין לי מושג XD
וזהו, זה על סמך מראה אבל אין בה שום דבר מפונפן באמת בסרט... היא בסף הכל ילדה קטנה ומסכנה XD (שיש לה פוקמון אגדי שעושה כל מה שהיא רוצה). אני יכולה לעשות לה קול מפונפן אבל זה לא באמת מתאים למה שהדמות עוברת או חושבת בעיני... למרותה מראה שלה. כן, היא בלונדינית ויפה, אבל זה לא הופך אותה למפונפנת XD כאילו, זה פשוט ייתן רובד נוסף לדמות שמעולם לא היה שם קודם לכן.
MaorStudio
MaorStudio
Male מספר הודעות : 131

2015-06-29, 09:32
הולי שיט!!
פאנדאב של פוקימון?? שנים חיכיתי לאחד כזההההה
יצא מגניב רצח!!
WingsOfLightLegend
WingsOfLightLegend
Female Scorpio Dog