פורום התזגומים העברי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
חדשים בפורום? לחצו כאן כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים, ולאחר מכן מוזמנים להציג את עצמכם כאן!

Vurskari
Vurskari
Female Scorpio Rooster
מספר הודעות : 234
170813
איך אתם חושבים?

אני חושב כנאום לאנשים במוח שלי. תמיד ברבים, משום מה. לא באותה שפה תמיד - קצת כמו בדיבור, הכי נוח לי להחליף בין עברית לאנגלית כל הזמן (אני יודע עברית ברמה יותר אינטואיטיבית אבל אנגלית יותר עשירה ויותר קל לי לבטא את עצמי בה בד"כ). הדובר לא נשאר אותו דובר - יש לי את הדובר הרגיל, והמבקר הפנימי (שמודע לז'אנר שלי תמיד וכו'), והערות הקהל ("האידיוט הפנימי"). רוב המחשבות שלי ביומיום הן נאום של הדובר הרגיל, ובנושאים קצת יותר עמוקים/חשובים לי הן דיון של הדובר והמבקר. כמובן שלהגיד את זה ככה לא באמת מכסה הכל - המבקר הפנימי הוא כנראה הרבה יותר דמויות מזה, והדובר גם יכול להתחלק לכמה אנשים, אבל מעולם לא יצא לי לחשוב על זה מספיק לעומק בשביל להתחיל להפריד אותם.

המבקר לוקח שליטה ברוב הסדרות והאנימנגה והמשחקים שאני משחק, בשירים שאני שר ובתזגומים וכו'. המבקר לא אומר על שום דבר "אי אפשר" והוא מאוד נזהר מהמילה "קשה". המבקר תמיד מעדיף להגיד "אני יכול", אפילו אם הוא צריך להוסיף "אבל זה יקח X". הדובר לוקח שליטה במקרים מסוימים. אין דפוס טוב כאן - המבקר היה בראש שלי בצפייה בקוד גיאס ובקריאה של onani master kurosawa ושל watashitachi no shiawase na jikan, אבל הדובר בבירור שולט במקרים אחרים - חלק מג'וג'ו, הצפייה הראשונה שלי בשטיין'ס גייט.

ניסיתי להיזכר כמה זמן אני חושב במסגרת הזו. אני חושב שזה מאז החטיבה. מצד שני, אני לא באמת זוכר.

מדיה שצרכתי השבוע:
-קראתי את כל Onani Master Kurosawa. התרגום הוא Masturbation Master Kurosawa. זו אחת מהמנגות הכי טובות שאי פעם קראתי, אולי כי היא נגעה בי הרבה יותר עמוק משהייתי מנחש מהשם; דרמה נפלאה של יחסים בין אנשים ואיך הם יכולים להשתנות. ממש ממש ממש ממליץ לקרוא. (והיא לא בוטה ברמה שהשם גרם לכם לחשוב שהיא.)
-הייתי במפגש קראוקה. שרתי הרבה שירים ועשיתי פוזות ג'וג'ו ושדגכיעשדכןדגוכעשדלגוכטעדגלכוטדשעקכ. אני חושב שזה בערך מסכם את האירוע.
-הייתי בעיבולדת. גילינו נשק לא קונבנציונאלי. פרט לכך, ראה את ההערות על אירוע הקראוקה.
-הפסקתי לרשום רק מדיה בעמודת המדיה שצרכתי.
-או להעמיד פנים שיש משמעות לכותרת של העמודה הזו.
Share this post on:reddit

Comments

TheGeeTee1
Alpha Werewolf כתב:גילינו נשק לא קונבנציונאלי
זה.